Neler Yeni

8.000TL PC TAVSİYESİ

kad1RRR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,017
İsim
kadir
bide bu sisteme neler eklenebilir ilk kez masaüstü PC alıyorum pek bi bilgim yok 8.000TL ye kadar bütçem var
Kasayı Airhawk duo yapabilirsiniz.Kalan para ile de ayrı olarak T6 ultra hava soğutucu alırsınız.Bütçeyi tam olarak kullanmış olursunuz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hatta işlemciyi 3600X yapacak paranız da var.Onu da düşünebilirsiniz.

BR3TON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
Berkay Acar
Kasayı Airhawk duo yapabilirsiniz.Kalan para ile de ayrı olarak T6 ultra hava soğutucu alırsınız.Bütçeyi tam olarak kullanmış olursunuz.

tamam çok teşekkürler ssd yeterli mi bide kasanın içinde psu var galiba bunun yanına bir tane daha psu almamıza gerke varmı ?

bütçeyi biraz geçsede bişey olmaz 3600x in yanına soğutucu almak gerekli mi ayrı olarak

kad1RRR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,017
İsim
kadir
bütçeyi biraz geçsede bişey olmaz 3600x in yanına soğutucu almak gerekli mi ayrı olarak
Evet iyi olur alırsanız.T6 Ultra alabilirsiniz ayrı olarak.Fiyatına göre güzel performansı var.

tamam çok teşekkürler ssd yeterli mi bide kasanın içinde PSU var galiba bunun yanına bir tane daha PSU almamıza gerke varmı ?
Kasanın içinde PSU yoktur tek tek özelleştiriliyor çünkü.

kad1RRR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,017
İsim
kadir
ssd anakart falan iyi dimi onlarda değişikliğe gerek yok
SSD iyidir diye düşünüyorum bir sorun yaşayan görmedim.Anakart da S2H olacak galiba o da ortalama, idare eder bir anakart.

BR3TON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
Berkay Acar
SSD iyidir diye düşünüyorum bir sorun yaşayan görmedim.Anakart da S2H olacak galiba o da ortalama, idare eder bir anakart.
bana tüm upları hep beraber yazarmısın zamanın varsa

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,499
Üyeler
156,621
Son üye
alprnkoca99
Top Bottom