Neler Yeni

8-10k arası hazır sistem tavsiye eder misiniz?

Keyhens

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Kerim
Arkadaşlar bütçem en fazla 10 bin monitör hariç 8-10k arası hazır sistem atar mısınız?
İyi akşamlar.

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,982
İsim
İsim İSİMOĞLU
Bence hazır sistem almak yerine kendin 2. el sistem topla her zaman aha mantıklıdır... Ve o bütçe de bence şarttır...

10k civarı tutuyor... Attığım 2. el paraların hepsi garantili...

Can...

80+ Platinum
Bence hazır sistem almak yerine kendin 2. el sistem topla her zaman aha mantıklıdır... Ve o bütçe de bence şarttır...

10k civarı tutuyor... Attığım 2. el paraların hepsi garantili...
niye böyle bir şeye uğraşsı adam hazır sistem önerin demiş üstüne parça parça toplanınca işin içinden çıkılmıyor arıza yapınca parça hangi parça arızalı bulmak zulm oluyor boş bir tavsiye

Alpl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
698
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
Witcher,Red Dead Redemption 2
niye böyle bir şeye uğraşsı adam hazır sistem önerin demiş üstüne parça parça toplanınca işin içinden çıkılmıyor arıza yapınca parça hangi parça arızalı bulmak zulm oluyor boş bir tavsiye
dostum boş değil adam o parayla arkadaşın en iyi performanslı sistem toplamasına yardım etmiş çok biliyorsan sen at da görelim

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,982
İsim
İsim İSİMOĞLU
Boş mu? :ROFLMAO:

1-2 saat video izleyerek 13 yaşındaki çocuk bile parçaları birleştirebilir ne sanıyon pc toplamayı...

Can...

80+ Platinum
dostum boş değil adam o parayla arkadaşın en iyi performanslı sistem toplamasına yardım etmiş çok biliyorsan sen at da görelim
gerekçeyle açıkladım işine gelirse
Mesaj otomatik birleştirildi:

Boş mu? :ROFLMAO:

1-2 saat video izleyerek 13 yaşındaki çocuk bile parçaları birleştirebilir ne sanıyon pc toplamayı...
okuma özürllülüğü var galiba ben toplamaya bişey mi dedim bre kör sistemde ilerde arıza çıksa dıyorum her hangı bır parçada sorunu bulmak zulm oluyor uğraşıyorsunda uraşıyorsun bir yerdn aldınmı gönder garantiye çözüyolar

Alpl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
698
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
Witcher,Red Dead Redemption 2

okuma özürllülüğü var galiba ben toplamaya bişey mi dedim bre kör sistemde ilerde arıza çıksa dıyorum her hangı bır parçada sorunu bulmak zulm oluyor uğraşıyorsunda uraşıyorsun bir yerdn aldınmı gönder garantiye çözüyolar
kanka o zaman sistem at da görelim

LoliPoP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yunus Emre Karabayazıt
Selamlar benim de tavsiyeye ihtiyacım var. İnce hesapta gtx1660 super 8gb ram 240 gb ssd 9000tl sinerjide ise rx6500xt 512 gb ssd 16 ram sistem var hangisini önerir siniz?? Yarın bilgisayarı alacağim acil yardıma ihtiyacım var

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,982
İsim
İsim İSİMOĞLU

10k bütçe de alacağın sistemde max 1660S olacak 10k bütçe de tek tek toplamak çok daha mantıklı sen 10k bütçen olunca hazır 1660S alıp garantiye gönderebilirsin...

Ama böyle oknuştuğuna göre hiç 10k bütçen olmadı... Ya da pc hakkında bilgin yok...

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,332
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Can...

80+ Platinum
10k bütçe de alacağın sistemde max 1660S olacak 10k bütçe de tek tek toplamak çok daha mantıklı sen 10k bütçen olunca hazır 1660S alıp garantiye gönderebilirsin...

Ama böyle oknuştuğuna göre hiç 10k bütçen olmadı... Ya da pc hakkında bilgin yok...
dbçdnmdfjhlkjdflgkjlkdfgjdfgkjdfgn aynen dostum en zengin sensin :D milyardersin hll bu kafayla sen zor valla

Normal de bunu alma ikinci el topla derdim ama bütçen kısıtlı maalesef 11 e filan çıkabilseydin farklı sistemler olurdu ama şuan bunu buldum
en mantıklı bu zaten bu piyasada psu değiştirdin mi miss 2. el baş ağrısı olabiliyor

Geralt1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,736
İsim
Barış
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, ekran kartı, işlemci

LoliPoP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yunus Emre Karabayazıt
Normal de bunu alma ikinci el topla derdim ama bütçen kısıtlı maalesef 11 e filan çıkabilseydin farklı sistemler olurdu ama şuan bunu buldum
Kardeş bunu almak yarin rx6500xt ya da ibce hesapta 1660super ekran kartlı sistem almak daha mantıklı değil mi? Bilmediğimden soruyorum yardım edersen sevinirim

Top Bottom