Neler Yeni

8-10k arası hazır sistem tavsiye eder misiniz?

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,348
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Kardeş bunu almak yarin rx6500xt ya da ibce hesapta 1660super ekran kartlı sistem almak daha mantıklı değil mi? Bilmediğimden soruyorum yardım edersen sevinirim
O fiyatlara bulunuyorsa elbette

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,994
İsim
İsim İSİMOĞLU
dbçdnmdfjhlkjdflgkjlkdfgjdfgkjdfgn aynen dostum en zengin sensin :D milyardersin hll bu kafayla sen zor valla
Mesaj otomatik birleştirildi:

en mantıklı bu zaten bu piyasada psu değiştirdin mi miss 2. el baş ağrısı olabiliyor
En zengin sensin falan? Ben mi zenginim knk? Bu mesajları sana 15 yıllık 2. el (hatta 3. el ben 3. sahibiyim laptopun) laptop'umdan yazıyorum...

Böylece anlattıklarımın aşşşırı boş olduğunu anlıyorum çünk anlamıyorsun bunu mu çıkarttın knkasjkhjklhfsajlkhfs

Ve söyliyim de çevremde 2. el 3090 alan da var RX 570 alan da 3090 alan ... Valla senin sandığın gibi yani arıza falan olmadı 2k 300fps taş gibi oyun oynuyor... RX 570 alan da ki söyliyim mining vardı aldığı ekran kartında ama hiç bir şey olmadı şu an oyununu oynuyor... Yani sen 2. el ekran kartını ne zannediyorun anlamadım ama yani öyle değil knk emin ol...

Can...

80+ Platinum
En zengin sensin falan? Ben mi zenginim knk? Bu mesajları sana 15 yıllık 2. el (hatta 3. el ben 3. sahibiyim laptopun) laptop'umdan yazıyorum...

Böylece anlattıklarımın aşşşırı boş olduğunu anlıyorum çünk anlamıyorsun bunu mu çıkarttın knkasjkhjklhfsajlkhfs

Ve söyliyim de çevremde 2. el 3090 alan da var RX 570 alan da 3090 alan ... Valla senin sandığın gibi yani arıza falan olmadı 2k 300fps taş gibi oyun oynuyor... RX 570 alan da ki söyliyim mining vardı aldığı ekran kartında ama hiç bir şey olmadı şu an oyununu oynuyor... Yani sen 2. el ekran kartını ne zannediyorun anlamadım ama yani öyle değil knk emin ol...
yok öyle bir yazıyorun kı 10 k bile bütçen yoktur aklınca beni ezeceksin ondan dedim yani

sen anlama özürlüsü müsün birader olabilecek bir şey dıyorum be nyaşadım benzer durumu tek tek sıfır topladım sistemı sonra arızala vermeye aşaldı bir çok kişide yaşyıor sıfır sistemlerde arkadaş yaşasa başı çok ağrıyacak garantıye verirke yok sahibini ara talep açsın yok arızalı parçayı tesli met yeterli bilgisi yksa işi çok zor bende al sat yapyıorum pc parçaalrında sürekli pc toplyuorum satıyorum veya alıyorum az bir kaar koyp satıyorum

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,994
İsim
İsim İSİMOĞLU
yok öyle bir yazıyorun kı 10 k bile bütçen yoktur aklınca beni ezeceksin ondan dedim yani

sen anlama özürlüsü müsün birader olabilecek bir şey dıyorum be nyaşadım benzer durumu tek tek sıfır topladım sistemı sonra arızala vermeye aşaldı bir çok kişide yaşyıor sıfır sistemlerde arkadaş yaşasa başı çok ağrıyacak garantıye verirke yok sahibini ara talep açsın yok arızalı parçayı tesli met yeterli bilgisi yksa işi çok zor bende al sat yapyıorum pc parçaalrında sürekli pc toplyuorum satıyorum veya alıyorum az bir kaar koyp satı

sen anlama özürlüsü müsün birader olabilecek bir şey dıyorum be nyaşadım benzer durumu tek tek sıfır topladım sistemı sonra arızala vermeye aşaldı bir çok kişide yaşyıor sıfır sistemlerde arkadaş yaşasa başı çok ağrıyacak garantıye verirke yok sahibini ara talep açsın yok arızalı parçayı tesli met yeterli bilgisi yksa işi çok zor bende al sat yapyıorum pc parçaalrında sürekli pc toplyuorum satıyorum veya alıyorum az bir kaar koyp satıyorum
Sahibi niye talep açıyor knk? Garantili ekran kartı alınca sen kendin ekran kartını garantiye verebiliyon... Sen çok yanlış anlamışsın...

Can...

80+ Platinum
Sahibi niye talep açıyor knk? Garantili ekran kartı alınca sen kendin ekran kartını garantiye verebiliyon... Sen çok yanlış anlamışsın...
yaw tama tamam en son sana küfür edicem ban yicem forumdan kaç kez denk geldı agranti talebını satan kişi açması gerekiyor forumda bile yaşayan oldu değişimden gelen ürün fatura sahibi kimse ona yapılacak demişler tai anlamak istemediğin için neyse rahatsız etme ayar oldum sana şuanda ne desem ota poka cevabın var

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,994
İsim
İsim İSİMOĞLU
yaw tama tamam en son sana küfür edicem ban yicem forumdan kaç kez denk geldı agranti talebını satan kişi açması gerekiyor forumda bile yaşayan oldu değişimden gelen ürün fatura sahibi kimse ona yapılacak demişler tai anlamak istemediğin için neyse rahatsız etme ayar oldum sana şuanda ne desem ota poka cevabın var
Kes... Sadece kes lütfen ... Ya bi etsene ya nolur et 🤣 Banlanacam edeyim diyor bir de artık sana küfür edecem ben Çok sinirlendim diye falan hissettirmeye çalışıyor...

Ha bu arada satın alırken faturayı adam sana verdiyse yapabiliyorsun...

Can...

80+ Platinum
Kes... Sadece kes lütfen ... Ya bi etsene ya nolur et 🤣 Banlanacam edeyim diyor bir de artık sana küfür edecem ben Çok sinirlendim diye falan hissettirmeye çalışıyor...

Ha bu arada satın alırken faturayı adam sana verdiyse yapabiliyorsun...
zeka özürlüm versede br bok fark etmıyor firma fatura sahibine yapıyor işlem leri ve dıyorum kı geçenlerde forum da bir arkadaş ekran kartında aynı sorunu yaşadı fatura sahibiyle muhattap oluyor firmalar

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,994
İsim
İsim İSİMOĞLU
zeka özürlüm versede br bok fark etmıyor firma fatura sahibine yapıyor işlem leri ve dıyorum kı geçenlerde forum da bir arkadaş ekran kartında aynı sorunu yaşadı fatura sahibiyle muhattap oluyor firmalar
Fatura sahibi diyon fatura onda değil işte fatura vermeden niye alsınlar...

Can...

80+ Platinum
Fatura sahibi diyon fatura onda değil işte fatura vermeden niye alsınlar...
valal sen minik beynini yorma gülüm ya hadi hadi işine bak sen bende işime bakayım sabır sınıyon anlaşıldı sen hadi kuzum bay bay

Can...

80+ Platinum

Geralt1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,778
İsim
Barış
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, ekran kartı, işlemci
rx5500 için fazla fiyat sanki
Fazla da yapacak bir şey yok. GTX 1650, 6500 XT gibi kartlardan iyidir ve 8 GB VRAM var. RX 6600-RTX 3050-RTX 2060 altına düşünce bunlar dışında seçenek kalmıyor.

Top Bottom