Neler Yeni

8-10k arası hazır sistem tavsiye eder misiniz?

ahmeet2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
ahnet
kardeş buradan aldığın tavsiyelerle kafadan pcnin parçalarını oturt nasıl bir pc istiyorsun tarzında sonra tek tek kendin al parçaları daha uyguna olur hazır sistemler fiyatları şişiriyorlar ben öyle yaptım burdan yardımlarla sistemimi oluşturup parçaları hepsiburadadan aldım daha uyguna çıkıyor kaliteli markalı alırsın en azından hazır sistemlerin parçaları genelde marksız bilinmeyen modellerl oluyor

Keyhens

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Kerim
Bence hazır sistem almak yerine kendin 2. el sistem topla her zaman aha mantıklıdır... Ve o bütçe de bence şarttır...

10k civarı tutuyor... Attığım 2. el paraların hepsi garantili...
Eyvallah kral bir düşüneyim emeğine sağlık
Mesaj otomatik birleştirildi:

kardeş buradan aldığın tavsiyelerle kafadan pcnin parçalarını oturt nasıl bir pc istiyorsun tarzında sonra tek tek kendin al parçaları daha uyguna olur hazır sistemler fiyatları şişiriyorlar ben öyle yaptım burdan yardımlarla sistemimi oluşturup parçaları hepsiburadadan aldım daha uyguna çıkıyor kaliteli markalı alırsın en azından hazır sistemlerin parçaları genelde marksız bilinmeyen modellerl oluyor
Öyle yapmak daha mantıklı dediğin gibi indirimden düşürebilirsen birde çok daha iyi olur hem de içine sinen markaların içine sinen modelini alırım.

ahmeet2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
ahnet
Eyvallah kral bir düşüneyim emeğine sağlık
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öyle yapmak daha mantıklı dediğin gibi indirimden düşürebilirsen birde çok daha iyi olur hem de içine sinen markaların içine sinen modelini alırım.
en basit örnek ram aldım hepsiburadadan indirime denk geldi corsair lpx 8 gb 3600 mhz 508 tl ye aldım birini en iyi markalardan bir tanesi bu dediğim ama hazır sistemlerin içine koydukları adı bile belli olmayan markalar ne kadar kaliteli o yüzden güvenemediğim için öyle yaptım ben buradan nasıl bir sistem yapacağını arkadaşlara sor öyle tek tek parçalara bak ama güvenilir yerlerden al dediğim gibi diğer sitelere de güvenilmiyor kargo hasarlı felan geldiğinde bazı sitelerle çok uğraşıyorsun ve nerden alacaksan siteyi önce araştır yorumlarına bak öyle al tavsiyem

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,031
Üyeler
146,616
Son üye
MrFlew
Top Bottom