Neler Yeni

8-10K bütçe ile tablet önerisi

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,136
İsim
Jarvis-M
( konuyu doğru kısıma açtım mı emin değilim yanlışsa lütfen değiştirin)

Arkadaşlar üniversite için 8-10k bütçe ile tablet önerisi istiyorum. Not almak, dizi film izlemek ve muhtemelen wild rift oynamak için kullanacağım. Kalemli olması gerekiyor notta kullanacagim için. Önerilerinizi bekliyorum

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,136
İsim
Jarvis-M
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Yanında kalemle geliyor mu yoksa ayrıdan almam mı lazım acaba ?
Founders edition olmasının herhangi bir dezavantajı bulunuyor mu acaba ?
Evet kalem ile geliyor. S Pen.

Son düzenleme:

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
( konuyu doğru kısıma açtım mı emin değilim yanlışsa lütfen değiştirin)

Arkadaşlar üniversite için 8-10k bütçe ile tablet önerisi istiyorum. Not almak, dizi film izlemek ve muhtemelen wild rift oynamak için kullanacağım. Kalemli olması gerekiyor notta kullanacagim için. Önerilerinizi bekliyorum
Tab S9 FE öneririm, o bütçede not almak için en iyisi, oyunda da üzmez A54 deki orta seviye işlemci var içinde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yanında kalemle geliyor mu yoksa ayrıdan almam mı lazım acaba ?
Founders edition olmasının herhangi bir dezavantajı bulunuyor mu acaba ?
Kutudan kalem çıkıyor, FE versiyonu Tab S9 serisinin bir nevi "lite" versiyonu. Haliyle birçok dezavantajı var da fiyat farkı devasal tutup düz Tab S9 öneremem o bütçede 😀

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,136
İsim
Jarvis-M
Evet kalem ile geliyor. S Pen.
Tamamdır teşekkür ederim öneriniz için. Muhtemelen alacağım.

Tab S9 FE öneririm, o bütçede not almak için en iyisi, oyunda da üzmez A54 deki orta seviye işlemci var içinde.

Kutudan kalem çıkıyor, FE versiyonu Tab S9 serisinin bir nevi "lite" versiyonu. Haliyle birçok dezavantajı var da fiyat farkı devasal tutup düz Tab S9 öneremem o bütçede 😀
En iyisi diyorsanız tamamdır. Dediğim gibi oyun olarak en fazla wild rift oynarım. Onda performansı okeyse sorun yok benim için. Ama genelde not için kullanılacak. En iyisi diyorsanız tamamdır benim için.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Tamamdır teşekkür ederim öneriniz için. Muhtemelen alacağım.

En iyisi diyorsanız tamamdır. Dediğim gibi oyun olarak en fazla wild rift oynarım. Onda performansı okeyse sorun yok benim için. Ama genelde not için kullanılacak. En iyisi diyorsanız tamamdır benim için.
Düzgün kalem deneyimi veren üç marka var: Apple, Samsung ve Huawei.

Huawei alırsan Google uygulamaları çalışmıyor ambargodan dolayı. Apple bütçeni aşıyor, en uygunu Samsung kalıyor onun da bütçene en uygun modeli bu. Alırsanız şimdiden hayırlı olsun, sadece kutuda adaptör yok onu ekleyim alırsanız yanına adaptör de alın 😀

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,136
İsim
Jarvis-M

Huawei alırsan Google uygulamaları çalışmıyor ambargodan dolayı. Apple bütçeni aşıyor, en uygunu Samsung kalıyor onun da bütçene en uygun modeli bu. Alırsanız şimdiden hayırlı olsun, sadece kutuda adaptör yok onu ekleyim alırsanız yanına adaptör de alın 😀
Telefonun orijinal adaptörü var onla kullanırım herhalde. Dedikleriniz de mantıklı. Ayın 1inde almayı düşünüyorum. Teşekkür ederim yardımınız için. Sipariş verip gelince tekrar yazarım buraya. İyi forumlar.

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,136
İsim
Jarvis-M

Kendim gidip bir vatandanda boyutuna baktım. Açıkçası elim normale göre büyük, fe+ daha çok hoşuma gitti ve elime oturdu açıkçası. 13.5kya başka bir alternatifi varmı, fe+ almak mantıklı olur mu ?

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Kendim gidip bir vatandanda boyutuna baktım. Açıkçası elim normale göre büyük, fe+ daha çok hoşuma gitti ve elime oturdu açıkçası. 13.5kya başka bir alternatifi varmı, fe+ almak mantıklı olur mu ?
Alınır, mantıklı olur. Ama ucuz olsun dersen alternatif olarak S7 FE de listeye alınabilir. Boyut olarak S9 FE+ un aynısı. Dezavantaj olarak ise ekran 60Hz ve RAM 4GB yani oyun konusunda müthiş olmayacaktır. Başka alternatif de yok zaten bu fiyat ve bu boyutta 😀

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,136
İsim
Jarvis-M
Alınır, mantıklı olur. Ama ucuz olsun dersen alternatif olarak S7 FE de listeye alınabilir. Boyut olarak S9 FE+ un aynısı. Dezavantaj olarak ise ekran 60Hz ve RAM 4GB yani oyun konusunda müthiş olmayacaktır. Başka alternatif de yok zaten bu fiyat ve bu boyutta 😀
Tamamdır, s9fe+ son kararım gibi. Teşekkür ederim

ACGG

80+
Klavye ve kalemle beraber 10200TL
Düzeltme: kalemle beraber 9600TL
Kalem+klavye ile 10900müş

Son düzenleme:
Top Bottom