Neler Yeni

Devlet Öğrenci İndirimi ile Tablet

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Mert Menteş
Merhaba Huawei MatePad 11.5 almayı düşünüyorum 9,499tlye üniversitede not almak pdf açmak dizi film izlemek için çok nadirde olsa oyun oynamak için alacağım bunun vergi iadesi ne kadar olur ne kadar sürede iade edilir başka önerdiğiniz tablet var mı teşekkürler

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Merhaba Huawei MatePad 11.5 almayı düşünüyorum 9,499tlye üniversitede not almak pdf açmak dizi film izlemek için çok nadirde olsa oyun oynamak için alacağım bunun vergi iadesi ne kadar olur ne kadar sürede iade edilir başka önerdiğiniz tablet var mı teşekkürler
8500TL sanırım o tabletin şuanki fiyatı. İade süreci uzun sürüyor ve %16 civarı bir iade oluyor.

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Hocam sorduğunuz sorularla ilgili bilgim yok ama alacaksanız bir şeye dikkat etmenizi istiyorum. Çok fazla insanın faturasına poşet de eklendiği için vergi iade talebi reddedildi. Yani tabletin olduğu faturada tablet dışında hiçbir ürün bulunmamalı. 25 kuruşluk poşet dahi olsa reddediyorlar.

Furkan_Demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Furkan Demir
1.582TL indirim olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam sorduğunuz sorularla ilgili bilgim yok ama alacaksanız bir şeye dikkat etmenizi istiyorum. Çok fazla insanın faturasına poşet de eklendiği için vergi iade talebi reddedildi. Yani tabletin olduğu faturada tablet dışında hiçbir ürün bulunmamalı. 25 kuruşluk poşet dahi olsa reddediyorlar.
Hocam onu fixlediler diye biliyorum ama ne olur ne olmaz dikkat edin.

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
1.582TL indirim olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam onu fixlediler diye biliyorum ama ne olur ne olmaz dikkat edin.
Sosyal medyadan çok uzağım bu aralar çok fazla insanın kısa bir süre önce çok fazla insanın o şekilde ret yediğini öğrenince buraya da yazmak istedim.

Top Bottom