Neler Yeni

8.500 TL ile Monitörlü Sistem Toplama

Sciuga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yetkin Sarı
Genellikle oyun ağırlıklı fakat yüksek donanım isteyen oyunları pek sevmiyorum. Genelde LoL, Valorant, GTA SA gibi orta düzeydeki oyunları oynuyorum. İleride ama Youtube'a girme düşüncem var bunu da göz önünde bulundurursak güzel olur. Desteklerinizi bekliyorum. @Abdullah Hacıgül
Mesaj otomatik birleştirildi:

- Monitörün 144hz olması güzel olur, ilk tercihim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Abdullah
Genellikle oyun ağırlıklı fakat yüksek donanım isteyen oyunları pek sevmiyorum. Genelde LoL, Valorant, GTA SA gibi orta düzeydeki oyunları oynuyorum. İleride ama Youtube'a girme düşüncem var bunu da göz önünde bulundurursak güzel olur. Desteklerinizi bekliyorum. @Abdullah Hacıgül
Mesaj otomatik birleştirildi:

- Monitörün 144hz olması güzel olur, ilk tercihim.
Dostum oncelikle 144 hz yerine 165 hz de alabilirsin fiyatlar hemen hemen ayni. Lol ve valorant da takilcam dedin daha cok o yüzden 240 hz monitör oneriyorum. Valorant yüksek ayarlarda 240 fps rahat alabilecegin pc toplarsin monitörsüz fiyata. 144hz veya 165 hz alicaksan 1500-ile 1750 ye cok rahat monitör bulursun 240 hz toplayacaksan bilmiyorum. Onun dışında 6000tl veya biraz daha az para kalıyor. İncehsaptan almani oneririm ben. Kargi süresi biraz uzun ama 5750 TL'ye canavar bulabilirsin orda tek tek sistem tavsiyesi veremeyecegim fakat. Gamegaraj ve incehesaba bakmani kesinlikle onerebilirim

Top Bottom