Neler Yeni

8.500 TL ye kadar 55-65 ' arası Televizyon

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Halil Efe Kalay
Bütçe
8500
8.500 TL kadar televizyon önerisi verebilir misiniz ?

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,318
İsim
Cemal Faruk Koçak
LG NanoCell fiyatlarına bakınız, biz bu sene akıllı tv ye geçtik Samsung aldık aldıktan sonra keşke LG alsaydım dedim.
Bu video kumanda ile şey var imleç çıkıyor ve kumanda hareketlerine göre yazı yazabiliyorsun bu samsung da yok bildiğim kadarıyla en azından bizimkinde yoktu ve Netflix, Youtube, Amazon prime da yazı yazmak cidden uğraştırıyordu ekstra klavye koyana kadar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Halil Efe Kalay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
LG NanoCell fiyatlarına bakınız, biz bu sene akıllı tv ye geçtik Samsung aldık aldıktan sonra keşke LG alsaydım dedim.
Bu video kumanda ile şey var imleç çıkıyor ve kumanda hareketlerine göre yazı yazabiliyorsun bu samsung da yok bildiğim kadarıyla en azından bizimkinde yoktu ve Netflix, Youtube, Amazon prime da yazı yazmak cidden uğraştırıyordu ekstra klavye koyana kadar.
Samsung hangi modelini aldınız bizde Samsung ve Lg arasında kaldık. Samsung ta UE65TU8500 ile LG de 65NANO796 . Bunlardan hangisini önerirsiniz ?

ZandalphoNN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
Kutay Yasin Yalçın
Samsung hangi modelini aldınız bizde Samsung ve Lg arasında kaldık. Samsung ta UE65TU8500 ile LG de 65NANO796 . Bunlardan hangisini önerirsiniz ?
LG görüntüsü daha iyi hocam

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,318
İsim
Cemal Faruk Koçak
Bizim de önceki tv LG di tamire rahat 20 kere gitmiştir.
Samsung 49RU7100 aldık biz çok büyük istemiyorduk.
Hocam panellerinde kim iyi bilemem ama vatan medimarkt teknosa gibi bir yere gidip orada gözünüzle görmeniz daha iyi olur bence.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,777
İsim
Mert Can Ergün
o fiyatlarda sony al 4k görüntü kalitesi çok iyi

AjeosSi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
arkadaşlar bende 65" televizyon alıcağım pek bilgi sahibi değilim hangi marka model almalıyım öneriniz varmı yıl 2021 şubat

byukala

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hüseyin Aygün
4 seçenek var en iyisi oled serisi zaten ve çok pahalı sonrasında lg nano cell ve samsung Qled geliyor burada da nano cell Qled den bir tık iyi 4. cü seçenek ise normal 4k uhd tvler philips e girmeyin ışıklı mışıklı diye adamlarda sıfır yedek parça sıkıntısı varmış samsung ve lg den şaşmayın sonyde alabilirsiniz zaten tüm paneller samsung lg panelleri sharp tcl panelleri de var benim tavsiyem nano cell alin ya da Qled bütçeyim bi tık azaltırım derseniz samsung cristal modellerine bakin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,610
Üyeler
140,671
Son üye
ardah
Top Bottom