Neler Yeni

8.sınıf hakkında yardım

DRKpro1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Doruk
Şuan 8.sınıf oldum bu sene LGS ye gireceğim dershaneye gidiyorum ve konulara başladık 8.sınıfı bitirenlerden günde kaç soru test çözmeliyim kitap vs. yardım alabilir miyim.

AS A SKORZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
328
İsim
Mustafa Karakuş
Şuan 8.sınıf oldum bu sene LGS ye gireceğim dershaneye gidiyorum ve konulara başladık 8.sınıfı bitirenlerden günde kaç soru test çözmeliyim kitap vs. yardım alabilir miyim.
Hocam kafana göre ne zaman sıkıldıysan az dinlen kendini zorlama olmasa bile ortalamayla girilen çok iyi liseler var önemli olan bence üniversite

DRKpro1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Doruk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam kafana göre ne zaman sıkıldıysan az dinlen kendini zorlama olmasa bile ortalamayla girilen çok iyi liseler var önemli olan bence üniversite
evet fakat babamın dershaneye gittiğim için çok yoğun fen lisesine girmem isteği var.

Sebastian Szymanski

80+ Silver
Dershane saçma olmuş o parayla kitaplarını alsaydın yazın günde 3 saat düzgün çalış okul açıldığında okuldaki tekrarını yap çok güzel puan alırsın

Cagan11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Eyüb Çağan
kaç test çözdüğün değil çözdüğün testi anlaman önemli matı halledersen halledersin zaten mat çöz

DRKpro1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Doruk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dershane saçma olmuş o parayla kitaplarını alsaydın yazın günde 3 saat düzgün çalış okul açıldığında okuldaki tekrarını yap çok güzel puan alırsın
tahminen 450 üstü alırmıyım
Mesaj otomatik birleştirildi:

kaç test çözdüğün değil çözdüğün testi anlaman önemli matı halledersen halledersin zaten mat çöz
evet matematiğe ağırlık veriyorum

Eren Kurtuluş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Eren Kurtuluş
11. Sınıfım Anadoluya giden bütün arkadaşlarım pişman (hepsi çalıştı istedikleri yere girdiler ama geçen buluştuğumda meslek bölümlerine nasıl geçeriz diye soruyorlardı). Fen lisesini bilemem ama bence çalışmaya çok gerek yok. Zaten sınıfın son senesinde çok önemli bir sınav olmadığını hocaların sana anlatacak. Güzel bir meslek lisesine girecek kadar puan almak bence daha yararlı. Eğlenmeye bak ama sınavı da boşlama yeter. 10. sınıf yazından itibaren asıl sınava çalışmaya başlayacaksın zaten ve inan bana ortaokulda gördüğün konular nerdeyse hiç bir şey.

Dušan Tadić

80+ Silver
Dershane asla tavsiye etmem. Okulun kursu daha verimli oluyor.
Hatta ikisi bile olmasa da olur, YT bence en en doğru yardımcın olur.

DRKpro1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Doruk
Hocam ben sana dediğimi yapmadım sadece okulda dinledim ödevimi yaptım 438 aldım keşke sana dediğimi bana söyleyecek biri olsaydıda yapsaydım min 470 garanti olurdu
çok sağolun dediklerinizi yapacağım

Sebastian Szymanski

80+ Silver
Hocam bir arkadaş lisede okulu 10.sinifta başla demis sakın ama sakın yapma eğer maddi durumun iyi değilse bir iş kuracak paranız yoksa sakın arkadaşın dediğini yapmayın derslerinizi düzenli takip edin ben şuan çok pişmanım 12 oldum hayvan gibi çalışmak zorundayım ama bir arkadaşım 9 dan beri düzenli çalışıyor günde 2 saaatten fazla çalıştığını görmedim muhtemelen yksde ilk 1000de olacaktır.onun için lgsye girdikten sonraki yaz TYT ni halletmeni tavsiye ederim sonrasında kafanız çok rahat olacaktır emin olun

erny

80+ Bronze
Benim 20 çözdüğüm günlerde oldu 400 ü zorladığım günlerde. Herkesin verimli çalışma şekli farklıdır. Bunu keşfetmen lazım. Ayrıca konuları öğrendikten sonra soru çözerken süre tutmalısın.

Top Bottom