Neler Yeni

🔥İndirim 8 tane noodle 30₺

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,454
İsim
Olcay akbulut
bro ben bu ürünlerden bi ara denemek için aldım 3 kutu. birini yedim diğerini tekrar yaptım 3.yü de canım isteyince bir sıkıntı olduğunu anlayıp araştırmıştım yıllar önce. kaynak vb azdı sonradan çin tuzu vb koyuyolarmış ek olarakda kanserojen zibilyon şey. kesinlikle yenilmemeli sana katılıyorum.
çin tuzu o kadar zararlı değil, zaten zararlı yapanda bu ürünleri çin tuzu değil o kadar fazla bi şeyler koyuyolar ki kafayı yersin ekmek arası kanser diret. Çin tuzu monosodium glutamate diye geçiyodu sanırım zararlarına bakabilirsiniz. Zaten paketli olarak alınan her şeyin içerisinde var. Burger king mcd gibi yerlerde kullanıyor

GirayHan

80+ Platinum
çin tuzu o kadar zararlı değil, zaten zararlı yapanda bu ürünleri çin tuzu değil o kadar fazla bi şeyler koyuyolar ki kafayı yersin ekmek arası kanser diret. Çin tuzu monosodium glutamate diye geçiyodu sanırım zararlarına bakabilirsiniz. Zaten paketli olarak alınan her şeyin içerisinde var. Burger king mcd gibi yerlerde kullanıyor
çin tuzunda ki amaç hocam zaten bağımlılık yaratması. adamlar buna basıyor ki ye daha çok kanser ol diye. zaten mc donalds'ın patatesinde de çin tuzu var. tek amaç bağımlılık.

bu nooddle aslında zor bişey değil. giriyorum mutfağa erişte makinası ile kendim de yapabiliyorum.

kesinlikle alınmamalı bence. sağlık bakanlığı hala satışına izin veriyor şaka gibi.

MehmetB

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Mehmet Bozkurt
aga almayın harbi diyorum. üşenmeyin iki yumurta kırın sunu yine almayın aw

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,454
İsim
Olcay akbulut
çin tuzunda ki amaç hocam zaten bağımlılık yaratması. adamlar buna basıyor ki ye daha çok kanser ol diye. zaten mc donalds'ın patatesinde de çin tuzu var. tek amaç bağımlılık.

bu nooddle aslında zor bişey değil. giriyorum mutfağa erişte makinası ile kendim de yapabiliyorum.

kesinlikle alınmamalı bence. sağlık bakanlığı hala satışına izin veriyor şaka gibi.
hocam bağımlılıktan çok lezzet arttrıcı madde olarak geçiyor ne kadar kullandığına dikkat edersen o kadar bağımlı yapmıyor diye biliyorum

Cravalon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Sinan Donanımarşivi
Bi arkadaş bir sene boyunca müptelasıymış otizm riski dışında sorun yoktu elemanda
Ona bakarsan babam da 30 senedir sigara kullanıyor, sadece gölge büyücüsü olabileceğinden şüpheleniyorum. Ama bu sigara zararsız anlamına gelmiyor

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,145
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Bahsedilen UV vs. Hepsi boş en büyük zararı erkeklere kızlık hormonu içeriyor yani geminin yönünü çevirebilir, kamyonun kapağı açılabilir.

Cravalon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Sinan Donanımarşivi

Sağlık bakanlığı hakkında kurallar gereği susacağım. Ancak bütün işlenmiş etler kanserojendir diye eklemek istiyorum. Direkt olarak carginogen olduğu kesin olan listede yer alıyor. Ne kadar kanserojen orasını bilmiyorum

Nicksiz

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,160
İsim
Musa
Almayın şöyle şeyler. Ne karın doyurur (ufacık miktarı var) ne de besleyiciliği yok. Sadece zarar.

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,323
İsim
BenRoboTdeğilİm
doyurmuyor zaten almayın

Deepnise

80+
Ara sıra alırım, zararlarına pek takılmıyorum çünkü fast food gıdaların çoğu böyle. Bu noodle veya hazır çorbalara özgü bir şey değil aslında. Burger King bile bunun kadar zararlı.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Kanser 30 TL iyi indirim.

Top Bottom