Neler Yeni

80.000 TL bilgisayar tavsiyesi

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Mehmet9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Mehmet
Arkadaşlar merhaba. 80-85 arası 2k veya 4k olacak şekilde monitör dahil, oyuncu koltuğu dahil, 4070 ti super ve intel işlemci içeren bir sistem almak istiyorum. Hazır sistemden yanayım çünkü parça birleştirme tecrübem hiç yok. Ne önerirsiniz?

Ayrıca sistem 2 aya kadar almayı planlıyorum. Fiyatlar çok değişir mi sizce?

egecabbar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
801
İsim
Ege
Arkadaşlar merhaba. 80-85 arası 2k veya 4k olacak şekilde monitör dahil, oyuncu koltuğu dahil, 4070 ti super ve intel işlemci içeren bir sistem almak istiyorum. Hazır sistemden yanayım çünkü parça birleştirme tecrübem hiç yok. Ne önerirsiniz?
Sistemi ne için kullanacaksınız ?

egecabbar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
801
İsim
Ege
O zaman intel işlemci yerine amd işlemci daha mantıklı olur.
Bu sistem görseldeki gibi özelleştirilip
Monitör bunu alabilirsiniz. Kalan bütçeyle de koltuk bakılır

Ekler

• 1713804020376.png
    1713804020376.png
    54.5 KB · Hit: 22

Mehmet9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O zaman intel işlemci yerine amd işlemci daha mantıklı olur.
Bu sistem görseldeki gibi özelleştirilip
Monitör bunu alabilirsiniz. Kalan bütçeyle de koltuk bakılır
Kesinlikle amd hiçbir şey istemiyorum.

Mehmet9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Neye dayanarak söylüyorsunuz?Daha kendiniz bir şey bilmediğinizi belirtmenize rağmen
Keyfime göre elbette. Parasını benim vereceğim ürün değil mi? Amd almak istemiyorum bunun için bir şey bilmeye gerek yok.

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,140
İsim
Emir
Keyfime göre elbette. Parasını benim vereceğim ürün değil mi? Amd almak istemiyorum bunun için bir şey bilmeye gerek yok.
E keyfinize göre direkt sistem alın geçin :D Burada sormanıza gerek yok.Burası amacı doğrultusunda en f/p sistem ve parçaları önerilen yer.

Mehmet9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Mehmet
E keyfinize göre direkt sistem alın geçin :D Burada sormanıza gerek yok.Burası amacı doğrultusunda en f/p sistem ve parçaları önerilen yer.
Babanızın malı gibi savunmuyor musunuz amdyi gerçekten tilt oluyorum. Fiyat performanstan başka öneri verilmez diye bir kural mı var forumda? Varsa tavsiye verin yoksa böyle garip garip triplere gireceğinze başlığı terk edin.

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,140
İsim
Emir
Babanızın malı gibi savunmuyor musunuz amdyi gerçekten tilt oluyorum. Fiyat performanstan başka öneri verilmez diye bir kural mı var forumda? Varsa tavsiye verin yoksa böyle garip garip triplere gireceğinze başlığı terk edin.
Babamın malı gibi savunduğum nerden çıktı?Render amaçlı kullanmayacak isen intel alman saçmalık olur.Bilgisayarın işlemcisinde sucuklu yumurta yapmak istersen git yap :D Bilgin olmamana rağmen ''babanızın malı gibi savunmuyor musunuz'' cümlesi de absürt olmuş.

Ufak bir aydınlatma gereği duydum.İntelin gereksiz ısınmasını geçtim.İleride ki upgrade için bile alınmaz.Amd soket desteği birkaç nesil daha sunarken intel bunu sunmuyor.Oyun için performansını bahsetmeye girmeyeceğim.

Lorx61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
Kadir
Bunu alabilirsin reis

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,296
Üyeler
151,374
Son üye
gragor