Neler Yeni

her şey dahil toplam 100.000 TL ye bilgisayar topluyorum

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
292
İsim
ozan başaran
VA panel daha uygun ama
hocam va panel sakın almayın ips veya oled alın hep. şimdi forum biraz durgun malum gece yarısı olduğu için. sabah saatlerinde 100k sistem önerisi diye başlık açın size yardımcı olur arkadaşlar. ben intel işlemciler hakkında bir şey bilmediğim için yorum yapamam
Mesaj otomatik birleştirildi:

soğutucuyu 360mm psu yuda 850w gold yaparsanız 80 k az aşar
çok iyi sistemmiş hocam ama hazır almaktansa toplayarak daha iyisini yapamaz mıyız. daha kaliteli ram daha kaliteli psu daha kaliteli ssd anlamında diyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Alperen Duha Aygün
hocam va panel sakın almayın ips veya oled alın hep. şimdi forum biraz durgun malum gece yarısı olduğu için. sabah saatlerinde 100k sistem önerisi diye başlık açın size yardımcı olur arkadaşlar. ben intel işlemciler hakkında bir şey bilmediğim için yorum yapamam

çok iyi sistemmiş hocam ama hazır almaktansa toplayarak daha iyisini yapamaz mıyız. daha kaliteli ram daha kaliteli psu daha kaliteli ssd anlamında diyorum.
Tamam teşekkürler

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,047
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ

corsair marka psu yeterli bence. ramide corsair seçebilirsiniz 1300 tl fazla ile . ssd işinizi görür .

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,399
Üyeler
146,706
Son üye
Berat916
Top Bottom