Neler Yeni

80.000 TL bilgisayar tavsiyesi

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Mehmet9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Mehmet
Babamın malı gibi savunduğum nerden çıktı?Render amaçlı kullanmayacak isen intel alman saçmalık olur.Bilgisayarın işlemcisinde sucuklu yumurta yapmak istersen git yap :D Bilgin olmamana rağmen ''babanızın malı gibi savunmuyor musunuz'' cümlesi de absürt olmuş.
Arkadaşım değişik değişik konuşma. İntelde sucuk yapılır diyerek benden daha bilgisiz olduğunu döküyorsun zaten ortaya. Kafan almıyor okuduğunu sanırım. Oyun oynayacağım intel sistem demişim 2 mesajımı topladığında. Ergen ergen marka fanboyluğu yapmak için başka başlık seç. Amd sistem var zaten elimde aldıgımdan beri ne wattman ne stutter sorunları bitti. Daha fazla uzatma para benim ister intel alırim ister dandik amd.

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Gürkan
Keyfime göre elbette. Parasını benim vereceğim ürün değil mi? Amd almak istemiyorum bunun için bir şey bilmeye gerek yok.
Babanızın malı gibi savunmuyor musunuz amdyi gerçekten tilt oluyorum. Fiyat performanstan başka öneri verilmez diye bir kural mı var forumda? Varsa tavsiye verin yoksa böyle garip garip triplere gireceğinze başlığı terk edin.
Üslubun çok yanlış çünkü. Parasını benim vereceğim sistem niye diyorsun? Mesela ben intel sevicisiyim o yüzden istiyorum diyebilirsin. Adam da sana der; Önerisini benim vereceğim, sistem yardımı isteyen sensin. Üslubun buysa benim de söyleyeceğim şey: Keyfim önermek istemiyor.

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
mehmet demirel
Babanızın malı gibi savunmuyor musunuz amdyi gerçekten tilt oluyorum. Fiyat performanstan başka öneri verilmez diye bir kural mı var forumda? Varsa tavsiye verin yoksa böyle garip garip triplere gireceğinze başlığı terk edin.
ayn i7 1. nesil ryzen 5 5500 den iyi

Mehmet9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Mehmet
Uygunsuz davranış
Bunu alabilirsin reis
Hemen bakayım maç başlamadan sağ olasın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Üslubun çok yanlış çünkü. Parasını benim vereceğim sistem niye diyorsun? Mesela ben intel sevicisiyim o yüzden istiyorum diyebilirsin. Adam da sana der; Önerisini benim vereceğim sistem yardımı isteyen sensin. Üslubun buysa benim de söyleyeceğim şey keyfim önermek istemiyor.
Arkadaşım intel sevicisi falan degilim sizin gibi fanboylardan gına geldi sadece. Keyfim intel istiyor para da benim. Tavsiye veren versin vermeyen ikilesin canımı sıkmayın akşam akşam.

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
mehmet demirel

Arkadaşım intel sevicisi falan degilim sizin gibi fanboylardan gına geldi sadece. Keyfim intel istiyor para da benim. Tavsiye veren versin vermeyen ikilesin canımı sıkmayın akşam akşam.
hocam illa intelse xeon e5 2699v4 set alin + bide rtx 4090

Mehmet9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Mehmet
hocam illa intelse xeon e5 2699v4 set alin + bide rtx 4090
Link var mı

Bunu alabilirsin reis
Kanka hem 4070 var hem monitör yok hem de 80k yazmışlar sisteme.

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Gürkan

o zaman öneri ve eleştirilere açık değilim yaz başlığa ona göre hit alsın

Mehmet9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Mehmet
o zaman öneri ve eleştirilere açık değilim yaz başlığa ona göre hit alsın
Hiçbir şey yazmak zorunda değilim. BENİM istediğim şartlara uygun tavsiye istiyorum şartlarımı da belirtmişim. Kimsenin keyfi için bir şey yazmama gerek yok aklı olan istediğim şartlardan başka tavsiye vermez zaten

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Gürkan
Uygunsuz davranış
Hiçbir şey yazmak zorunda değilim. BENİM istediğim şartlara uygun tavsiye istiyorum şartlarımı da belirtmişim. Kimsenin keyfi için bir şey yazmama gerek yok aklı olan istediğim şartlardan başka tavsiye vermez zaten
üslubunu takınırsan ona göre konuşma görürsün. Adam sana demiş ki amd öneririm. Bilgim yok demişsin, adam da neye dayanarak bunu söylüyorsun diyor :D sen de tabiri caizse eşek saatine girdin sanırım :)
boşuna dememişler insanın bi eşek saati bir de eşref saati olur diye

Mehmet9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Mehmet
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
üslubunu takınırsan ona göre konuşma görürsün. Adam sana demiş ki amd öneririm. Bilgim yok demişsin, adam da neye dayanarak bunu söylüyorsun diyor :D sen de tabiri caizse eşek saatine girdin sanırım :)
boşuna dememişler insanın bi eşek saati bir de eşref saati olur diye
Eşşek senin gibi gevşeklere derler k*dğmn amd yalayıcısı. Adam bana hem bilgisizsin hem amd istemiyorsun neden demiş. PARA BENİM SANANE demişim haklı olarak. Defol başlıktan

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Ege
Arkadaşım değişik değişik konuşma. İntelde sucuk yapılır diyerek benden daha bilgisiz olduğunu döküyorsun zaten ortaya. Kafan almıyor okuduğunu sanırım. Oyun oynayacağım intel sistem demişim 2 mesajımı topladığında. Ergen ergen marka fanboyluğu yapmak için başka başlık seç. Amd sistem var zaten elimde aldıgımdan beri ne wattman ne stutter sorunları bitti. Daha fazla uzatma para benim ister intel alırim ister dandik amd.
Stutter'in çözümü genelde var, watmann sebebi ekran kartından. Yanlış kullanıcı olan sizsiniz. İntel atmış arkadaş vatandan 4070 sistem 80k ona bakabilirsiniz :D

Mehmet9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Mehmet
Stutter'in çözümü genelde var, watmann sebebi ekran kartından. Yanlış kullanıcı olan sizsiniz. İntel atmış arkadaş vatandan 4070 sistem 80k ona bakabilirsiniz :D
Aynen çözümü var. Gir bakalım stutter sorunu belirtenler redditte. Sistem gelir gelmez verdi bunları ben kullandıktan sonra değil. amd alacağıma 80kyı yakarım daha iyi.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,926
Üyeler
141,362
Son üye
aselkom24
Top Bottom