Neler Yeni

80 derecede işlemci zarar görür mü?

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,496
İsim
Yusuf
ryzen 5600 ü yüksek perofrmans moduna alınca 4.3 ghzde çalışmaya başlıyor ve valorantta yüksek fps alıyorum bu sayede. Ama işlemci 78-80 derece arası gidiyor. Bir zarar verir mi işlemciye?
termal macun kaynaklı olma ihtimali yüksek. niyedir bilmiyorum içine koydukları termal macun inanılmaz potansiyelini kısıyor soğutucunun. yaptığım rampage c50 testinde de böyle olmuştu. tek kule soğutucu için normal diyenler olacak sakın inanma. normalde tek kule soğutucular sandığınızdan çok daha güçlü hatta ben assassin kingle 7800x3d kullanıyorum oyun oynuyorum render alıyorum 81 maksimum gördüğüm sıcaklık.

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Yusuf Gugen
termal macun kaynaklı olma ihtimali yüksek. niyedir bilmiyorum içine koydukları termal macun inanılmaz potansiyelini kısıyor soğutucunun. yaptığım rampage c50 testinde de böyle olmuştu. tek kule soğutucu için normal diyenler olacak sakın inanma. normalde tek kule soğutucular sandığınızdan çok daha güçlü hatta ben assassin kingle 7800x3d kullanıyorum oyun oynuyorum render alıyorum 81 maksimum gördüğüm sıcaklık.
Rampage in içinden çıkanı sürmüştüm ve 1 yıl oldu bence de bi değişmem gerek artık

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Mert Kirazlı
masaüstü imzada var
imzanızı gördüm ancak genede sormak istedim laptopsa aynı derdi çekiyoruz diye :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

banada bi termal macun önerin 150tl bütçem var r5 5500 için kullanıcam

imzanızı gördüm ancak genede sormak istedim laptopsa aynı derdi çekiyoruz diye :D

banada bi termal macun önerin 150tl bütçem var r5 5500 için kullanıcam
elimde bu var bi arkadaş beleşten verdi ama süresim hiç gelmedi

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,496
İsim
Yusuf
Rampage in içinden çıkanı sürmüştüm ve 1 yıl oldu bence de bi değişmem gerek artık
1 yılı geç, ben yeni termal macun sürdüğüm 7600x'de rampage c50ile anında 95-100derece bandını gördüm. test videosunda zaten değerler görünüyor. içinden çıkan termal macunun kullanılmasınıda hiç kimseye önermiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Yusuf Gugen
1 yılı geç, ben yeni termal macun sürdüğüm 7600x'de rampage c50ile anında 95-100derece bandını gördüm. test videosunda zaten değerler görünüyor. içinden çıkan termal macunun kullanılmasınıda hiç kimseye önermiyorum.
Var mıdır f/p macun öneriniz

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,496
İsim
Yusuf
Var mıdır f/p macun öneriniz
kryonaut (orjinal) olmasına dikkat et. bilindik mağazalardan al 3. parti satıcılardan uzak dur. mx4de mx6da kullandım ama kryonaut 1gr mük mük. satışı varmı bilmiyorum thermalright tf7'de (orjinali) harika.

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Yusuf Gugen
Top Bottom