Neler Yeni

800 TL'ye Kadar Kasa Önerisi

Alfha13

80+ Silver
Bütçe
800
Maksimum 800 liraya kadar bir kasa arıyorum. Bu modelleri buldum, bunlardan hangisi daha iyidir sizce? Öneriniz varsa onları da yazabilirsiniz.

MSI MAG Forge 100R

Zalman N5 MF

Aerocool Ore Saturn

Aerocool Aero One Frost

Aerocool Aero One Duo

Dark Diamond Pro Mesh

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,145
İsim
Mert Can Ergün

BurakAkgn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Burak Akgün
Maksimum 800 liraya kadar bir kasa arıyorum. Bu modelleri buldum, bunlardan hangisi daha iyidir sizce? Öneriniz varsa onları da yazabilirsiniz.

MSI MAG Forge 100R

Zalman N5 MF

Aerocool Ore Saturn

Aerocool Aero One Frost

Aerocool Aero One Duo

Dark Diamond Pro Mesh
msı mag öneririm halen kullanıyorum gayet kaliteli bir kasa digerleri sogutma anlamında msı mag in altında gibi duruyor

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin

MSI MAG Forge 100R

Zalman N5 MF

Aerocool Ore Saturn

Aerocool Aero One Frost

Aerocool Aero One Duo

Dark Diamond Pro Mesh
MSI mag forge 100r tercih ederdim. Ancak karşılaştırma videosunu izleyebilirsiniz. Bütce dahilinde dark ve MSI her 2 kasa da üzmez ancak, MSI daha güzel duruyor.

Alfha13

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Msi Mag Forge alın geçin. Çok kaliteli kasa bence.
MSI mag forge 100r tercih ederdim. Ancak karşılaştırma videosunu izleyebilirsiniz. Bütce dahilinde dark ve MSI her 2 kasa da üzmez ancak, MSI daha güzel duruyor.

@bana beko derler @cfranko
Mesaj otomatik birleştirildi:

MSI MAG Forge 100R daha iyi
Yazanlara teşekkürler ama sebepleriyle yazsanız daha iyi olurdu:)

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,145
İsim
Mert Can Ergün

MTBC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
833
İsim
Mehmet Türker BAYRAKTAR
Msi mag forge 100r öneririm.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Hocam yani kasa bu sonuçta çok iyi olma durumu açıklanabilecek bir şey değil. Soğutması daha iyi MSI'ın. Ve görüntüsünü seviyorum ben ayrı olarak. 2 Tane fan daha estetik duruyor bence.

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin
Yazanlara teşekkürler ama sebepleriyle yazsanız daha iyi olurdu:)
Sebebi görünümü ve malzame kalitesi bu kadar zaten kasalar arasında uçurum bir fark yok tercih meselesi denebilir.

Alfha13

80+ Silver
Hocam yani kasa bu sonuçta çok iyi olma durumu açıklanabilecek bir şey değil. Soğutması daha iyi MSI'ın. Ve görüntüsünü seviyorum ben ayrı olarak. 2 Tane fan daha estetik duruyor bence.
Sebebi görünümü ve malzame kalitesi bu kadar zaten kasalar arasında uçurum bir fark yok tercih meselesi denebilir.
Hava akışı nasıl peki? Ekran kartım tek fanlı olduğu için ayriyeten önemli, şu anki kasa Full-Tower ama ona rağmen 80 dereceye çıkıyor. Bu kasaların hepsi Mid-Tower yani daha az yer var ve MSI'da daha az fan var, kasayı aldığımda kart daha da ısınabilir. O yüzden arada kaldım zaten.

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin
Hava akışı nasıl peki? Ekran kartım tek fanlı olduğu için ayriyeten önemli, şu anki kasa Full-Tower ama ona rağmen 80 dereceye çıkıyor. Bu kasaların hepsi Mid-Tower yani daha az yer var ve MSI'da daha az fan var, kasayı aldığımda kart daha da ısınabilir. O yüzden arada kaldım zaten.
Kasaların hava sirkülasyonu fena sayılmaz. Ancak tek fanlı bir ekran kartı %100 yük altında 76 derece üstünde çalışması normal denebilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,769
Üyeler
157,418
Son üye
Mr.Soonkon
Top Bottom