Neler Yeni

80K Her Şey Dahil Bu Sistem alınır mı??

Sistem Hakkındaki Düşünceniz?

• İyi Fakat Pahalı

Oylar: 8 30.8%
  • Aşırı İyi 😍

Oylar: 3 11.5%
  • Çöp 🚮

Oylar: 5 19.2%
  • İdare Eder 🤞

Oylar: 7 26.9%
  • Ben Topliyicam ⬇️

Oylar: 3 11.5%

• Oy kullanan toplam üye
    26

Cihangir

80+ Gold

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,114
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Gece vakti ilgilenirim

doneed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
ZATTİRİ ZORT ZORT
bence o büyüklük ekran kartından kıs ve Rekabetçi oyunlar oynadığın İçin TN Panel tercih et
Gerçek 0.5 ms 240 hz: https://www.sinerji.gen.tr/benq-zow...dewVTn6WyXFZwkj7TjZiwfPMyZdtzdahoCjT4QAvD_BwE
Gerçek 0.5ms 360hz : https://www.itopya.com/benq-245-zow...py-Mzc9t_eP8bSEhZpUYNL43cdkY4nURoC3bUQAvD_BwE
Kanka bu monitörler ileride alınır ya şimdilik bence bu monitör benim için yeterlidir e sporcu değilim zaten hem benq markasına kıl oluyorum adamlar 5.000₺ye mouse satıyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gece vakti ilgilenirim
Çok iyi olur ya ne yapacağımı şaşırdım

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
Kanka bu monitörler ileride alınır ya şimdilik bence bu monitör benim için yeterlidir e sporcu değilim zaten hem benq markasına kıl oluyorum adamlar 5.000₺ye mouse satıyorlar.

parçaları kendin montajlayabilirsen kürşat toplasın sana bi şeyler. senin sinerji üzerinden topladığın sistem hiç hoşuma gitmedi açıkçası daha kaliteli parçalar alınabilir o paralara

doneed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
ZATTİRİ ZORT ZORT

sende haklısın fiyat konusunda ama o ekran kartı gerçekten çok pahalı :D
İşlemci i9 13900K Yapıp yada AMD Ryzen 9 7950X3D Alıp gerçekten 4080 den daha iyi bir performans gösterirsin ayrıca işlemci soğutucun çok iyi

parçaları kendin montajlayabilirsen kürşat toplasın sana bi şeyler. senin sinerji üzerinden topladığın sistem hiç hoşuma gitmedi açıkçası daha kaliteli parçalar alınabilir o paralara
Sinerji malının arkasında duran bir firma eğer 5 6 bin lir pahalıysa önemli değil olsun

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
7600X bu bütçeye fazla az değil mi?

Ayrıca işlemci, anakart gibi bazı parçalar piyasaya göre aşırı pahalı. Sinerjiden alacağım diye hem daha kötü hem daha pahalı parçalar seçmişsin.

Başka siteden al sen de, seçtiğin parçaları daha düzgün şekilde ve daha ucuz olan sitelerden seçersen en az 5K bütçe artar, onunla da istediğin işlemciyi alırsın.
Farklı farklı sitelerde alıncada birleştircek kimseyi bulamıyorum

Top Bottom