Neler Yeni

80K Her Şey Dahil Bu Sistem alınır mı??

Sistem Hakkındaki Düşünceniz?

• İyi Fakat Pahalı

Oylar: 8 30.8%
  • Aşırı İyi 😍

Oylar: 3 11.5%
  • Çöp 🚮

Oylar: 5 19.2%
  • İdare Eder 🤞

Oylar: 7 26.9%
  • Ben Topliyicam ⬇️

Oylar: 3 11.5%

• Oy kullanan toplam üye
    26

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,114
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Tek umudum sizsiniz şu an hocam iyiki denk geldik.
Cano kuruyorum dükkana geldim halledicem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bitti buyur cano hayırlı uğurlu olsun

Son düzenleme:

Zebellah

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
944
İsim
Mehmet Can Yiğitoğlu
Cano kuruyorum dükkana geldim halledicem

Bitti buyur cano hayırlı uğurlu olsun
Hocam öncelikle topladığınız için teşekkür ederim bu sistemi alacağım fakat kasa ve soğutucu içime sinmedi bu markayı pek bilmiyorum kasayı ve soğutucuyu msi olarak değiştirebilirmiyiz? hatta mümkünse psuyuda

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,114
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Hocam öncelikle topladığınız için teşekkür ederim bu sistemi alacağım fakat kasa ve soğutucu içime sinmedi bu markayı pek bilmiyorum kasayı ve soğutucuyu msi olarak değiştirebilirmiyiz? hatta mümkünse psuyuda
Alanında en iyi modellerden gözün kapalı al hele PSU ya diyecek tek kelimem yok 150bin TL lik sistem kurdum bir arkadaşa direk fsp aldım hiç düşünmeden sıvı soğutma ise öyle markaya bakarak yorum yapmayın sıvı soğutma seçerken birçok kriter var bunlara bakarak seçilir ve bu modeldeki özellikleri şahane bu fiyata bulunmaz kasa da zaten lian li bu kasası olay bir kasadir Sistem toplamışligim var kalitesi tartışılmaz he illa olmaz dersen sadece kasayı başka alabilirsin onun haricinde parça değişlikliği yapmanı hiç önermem sadece kasanın siyah olmasını isterdim onu da bulamadım aşağıya bu kasa ile kurduğum sistemi atıyorum bakabilirsin

Ekler

• IMG_20230416_150837~3.jpg
    IMG_20230416_150837~3.jpg
    1.6 MB · Hit: 35
  • IMG_20230416_150844~2.jpg
    IMG_20230416_150844~2.jpg
    1.6 MB · Hit: 32
Alanında en iyi modellerden gözün kapalı al hele PSU ya diyecek tek kelimem yok 150bin TL lik sistem kurdum bir arkadaşa direk fsp aldım hiç düşünmeden sıvı soğutma ise öyle markaya bakarak yorum yapmayın sıvı soğutma seçerken birçok kriter var bunlara bakarak seçilir ve bu modeldeki özellikleri şahane bu fiyata bulunmaz kasa da zaten lian li bu kasası olay bir kasadir Sistem toplamışligim var kalitesi tartışılmaz he illa olmaz dersen sadece kasayı başka alabilirsin onun haricinde parça değişlikliği yapmanı hiç önermem sadece kasanın siyah olmasını isterdim onu da bulamadım aşağıya bu kasa ile kurduğum sistemi atıyorum bakabilirsin
hocam siz bilgisayarcımısınız? nerdesiniz bu sistemi aldığımda size toplatabilirmiyim?

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,114
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
hocam siz bilgisayarcımısınız? nerdesiniz bu sistemi aldığımda size toplatabilirmiyim?
Ben İstanbul da ikamet ediyorum hiç sıkıntı yok sistem ne olursa olsun Allah'ın izniyle topluyorum bilgisayarcı değilim yaklaşık 10 senedir bilgisayar sistemleri ile uğraşıyorum onlarca Sistem topladım kaç tane oldu hatırlamıyorum 😄 hobi olarak ilgileniyorum asıl işim çok farklı

Ben İstanbul da ikamet ediyorum hiç sıkıntı yok sistem ne olursa olsun Allah'ın izniyle topluyorum bilgisayarcı değilim yaklaşık 10 senedir bilgisayar sistemleri ile uğraşıyorum onlarca Sistem topladım kaç tane oldu hatırlamıyorum 😄 hobi olarak ilgileniyorum asıl işim çok farklı
O Beyaz Kasanın Siyahı Bumu Hocam? https://amzn.eu/d/5cqLee6 bu arada hangi semtte oturuyorsunuz?

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,114
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,114
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Tamamdır hocam hangi semttesiniz size toplatmak istiyorum.
Avrupa yakasında yaşıyorum ben gelirsem belli bir ücret talep ediyorum sen alıp adresime gelirsen ücret talep etmiyorum Esenler de oturuyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
kerem erikci

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,114
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Tamamdır teşekkür ederim topladığınız için imkanım olursa sizle iletişime geçer sizde toplarsınız teşekkürler.
Hiç sıkıntı yok bana toplat toplatma fark etmez ama işini temiz yapana yaptır çok ciddi paralar veriyorsunuz nasıl saç erkeğin makyajı ise montaj da toplama bilgisayar in makyajıdir 😉

Top Bottom