Neler Yeni

850-900 TL arası Kulaklık, Klavye ve Mouse Önerisi

toros

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Erkan Yiğit Toros

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1
G213 sorunlu deniyordu. Mouse güzel, 3 yıl kullandım memnun kaldım. Ama bu aralar sapıtmaya başladı :D.
Kulaklık hakkında pek bir bilgim yok.

Metahan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Metehan Recep yelken
Kuzeninin eli küçük değilse mouse U önermem açıkçası çok kullanmadım ama boyut olarak küçük . Klavye nin switch I ne onu bulamadım switch tercihiniz bence kırmızı olması lazım ama ses istiyorum diyorsanız mavi alın

toros

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Erkan Yiğit Toros
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kuzeninin eli küçük değilse mouse U önermem açıkçası çok kullanmadım ama boyut olarak küçük . Klavye nin switch I ne onu bulamadım switch tercihiniz bence kırmızı olması lazım ama ses istiyorum diyorsanız mavi alın
Önerdiğin klavye ve mouse var mı?

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş

toros

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Erkan Yiğit Toros
Benim bilgi alanım klavye olduğu için klavye hakkında yorumlar yapabilirim. Ben de mebran olarak g213 öneririm. Eğer bu fiyatta mekanik isterseniz ona da yardımcı olabiliriz. Mekanik olarak Redragon markasına yönelebilirsiniz. Onun dışında Banggood'dan alışveriş yaparım derseniz eğer
https://wholesale.banggood.com/Gama...=views-right-viewalsoview&DCC=TR&currency=TRY
önerebilirim.
Mekanik zorunlu değil zaten kuzenimin istediği klavyede buydu o zaman bu klavye kesin mouse yada kulaklıklar hakkında yorum yapabilir misin?

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
Mekanik zorunlu değil zaten kuzenimin istediği klavyede buydu o zaman bu klavye kesin mouse yada kulaklıklar hakkında yorum yapabilir misin?
Logitech g102 forumlarda çok övülen, herkesin önerdiği bir mouse. O yönden içiniz rahat olabilir. Çok kişi kullandı, beğendi, tavsiye etti. Arkadaşın da söylediği gibi büyük ellilere pek hitap etmeyen bir mouse ama. Onun dışında kulaklık hakkında yorum yapamayacağım.

Metahan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Metehan Recep yelken
Kuzenin
Kuzeninin el boyutu ne kadar ona göre mouse soyliycem, kulaklık ben 1 kere kullandım oda İnternet kafede kablosu biraz kısa gelmişti bana göre ama emin değilim ses kalitesi olarak güzeldi

toros

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Erkan Yiğit Toros
Kuzenin

Kuzeninin el boyutu ne kadar ona göre mouse soyliycem, kulaklık ben 1 kere kullandım oda İnternet kafede kablosu biraz kısa gelmişti bana göre ama emin değilim ses kalitesi olarak güzeldi
El boyutu orta-büyük diyebiliriz

Metahan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Metehan Recep yelken
El boyutu orta-büyük diyebiliriz
Eli biraz büyük gelicektir mouse a onda bi sıkıntı yok diyorsa alabilirsiniz güzel mousr ama elinkn tam oturmasını istiyorsa başka mouse almalısınız bence

Top Bottom