Neler Yeni

8gb ram önerileri (apu sistem)

Wotw

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Yiğit Karakuş
Sistemimde mevcut bir tane ram var fakat bana yetmiyor ikinciy almak istiyorum biliyorum dolar falan bu kadar pahalıyken almak mantıklı değil ama sıkıldım artık yani bilgidayar her gün dahada yavaşlıyo nedenini bilmiyorum zaten apu bi sisitem çok bi beklentim yok ama valorant gibi oyunlarda 100 fpsi görmek istiyorum yani hiçbir şekilde düzgün zevk alarak oyanyamıyorum oyunu anakartım b450s2h hazırda bulunan ramim 8gb 3000mhz cl 15 geçenlerde indirime giren ramler vardı o zaman almadım şimdiye nasip oldu yani aynı rammi olması lazım yoksa nasıl oluyo bilmiediğim için yazdım aynı zamanda şimdiden teşekkür ederim

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,738
İsim
Eren Yeager
Aynı ramden alın hocam

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,872
İsim
göksel yurtcan
Sistemimde mevcut bir tane ram var fakat bana yetmiyor ikinciy almak istiyorum biliyorum dolar falan bu kadar pahalıyken almak mantıklı değil ama sıkıldım artık yani bilgidayar her gün dahada yavaşlıyo nedenini bilmiyorum zaten apu bi sisitem çok bi beklentim yok ama valorant gibi oyunlarda 100 fpsi görmek istiyorum yani hiçbir şekilde düzgün zevk alarak oyanyamıyorum oyunu anakartım b450s2h hazırda bulunan ramim 8gb 3000mhz cl 15 geçenlerde indirime giren ramler vardı o zaman almadım şimdiye nasip oldu yani aynı rammi olması lazım yoksa nasıl oluyo bilmiediğim için yazdım aynı zamanda şimdiden teşekkür ederim
aynı ramdan almanız daha iyi olacaktır hocam ram modeliniz nedir

ThorJ

80+ Silver
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,785
İsim
alperen
İlgilendiği Kategoriler
Araçlar, Akıllı Telefonlar, Donanım, Dizüstü Bilgisayarlar, Custom ROM
Farklı RAM almanızı pek önermem açıkçası.

BrkeAkblt

80+
1637961366016.png

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,872
İsim
göksel yurtcan
Tamamdır teşekkür ederim başka ram alırsam ne fark eder yani açık konuşmak gerekirse bi tık pahalı geldi yani tabii hepsi bu düzeyde tabii ama
uyumsuzluk olabilieceği söyleniyor hocam performans düşüklüğüne yol açıyor

Wotw

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Yiğit Karakuş

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,872
İsim
göksel yurtcan
He tamam teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son bi sorum daha var şimdi trendyolda cl 17 yazıyo benim ram cl 15 bi sıkıntı olur mu
link atarmısınız hocam ram çipleri farklı olabilir

Top Bottom