Neler Yeni

Çözüldü✓ 8×2 dual channel RAM Önerisi ?

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,478
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
Alıntıyı görüntüle
o zaman bu ikisinden birini seçelim :)
çip tarafında ne kullandına bağlı hangisi daha kaliteli çip kullanıyorsa o alınmalı ama o çipte şans işi biraz ben ram alırken 8gb aldım internetten sonra vatan mağzadan 8 daha ekledim aynısından mesela ilk aldım ram ile 2. aldım aynı ramda farklı çip vardı o yüzden oc tarafında ikisi aynı tepkiyi vermiyor
ben corsair vengeance öneririm

HakanEray

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hakan Eray TİRYAKİ
Instagram
hakaneray.tr
Facebook
HakanErayTiryakii
O işlemci ile kullanicaksaniz 3200 alın geçin. 1000 serisi ryzen islemcilerin memory controlleri çok kötü.
yorumunuz için çok teşekkürler sanırım işlemciden anlıyorsunuz sizede şey sormak isterim işlemciyide değiştirmeyi düşünüyorumda bu nasıl veya sizin öneriniz ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

çip tarafında ne kullandına bağlı hangisi daha kaliteli çip kullanıyorsa o alınmalı ama o çipte şans işi biraz ben ram alırken 8gb aldım internetten sonra vatan mağzadan 8 daha ekledim aynısından mesela ilk aldım ram ile 2. aldım aynı ramda farklı çip vardı o yüzden oc tarafında ikisi aynı tepkiyi vermiyor
ben corsair vengeance öneririm
Yorumunuz ve düşünceleriniz için Teşekkürler.

Son düzenleme:

Dambıldor

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,519
İsim
Hakan Bruh
İlgilendiği Kategoriler
R6, Warzone ve Mouse
Ryzen 5 5600 olan modeli alabilirsiniz. 5600x olan model gereksiz pahalı ve aralarındaki performans farkı çok az.

HakanEray

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hakan Eray TİRYAKİ
Instagram
hakaneray.tr
Facebook
HakanErayTiryakii
Ryzen 5 5600 olan modeli alabilirsiniz. 5600x olan model gereksiz pahalı ve aralarındaki performans farkı çok az.
Fikriniz için teşekkürler sistemi alalı 3 4 yıl oldu şimdi ise yavaşyavaş updatelere başladım ram ve işlemci için fakat ekran kartına bütçe kalmıcak bu ram ve dediğiniz işlemciyi aldıktan sonra ekran kartından yana bir sıkıntı çıkar mı ? darboğaz konusu vs.

Dambıldor

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,519
İsim
Hakan Bruh
İlgilendiği Kategoriler
R6, Warzone ve Mouse
Fikriniz için teşekkürler sistemi alalı 3 4 yıl oldu şimdi ise yavaşyavaş updatelere başladım ram ve işlemci için fakat ekran kartına bütçe kalmıcak bu ram ve dediğiniz işlemciyi aldıktan sonra ekran kartından yana bir sıkıntı çıkar mı ? darboğaz konusu vs.
Hayır çıkmaz. İleride 3070 gibi bi ekran kartı takıp uzun süre kullanabilirsiniz.

Top Bottom