Neler Yeni

9.sınıf ilk sınavlar obp yi çok etkiler mi

Merhaba abilerim ben bu sene 9.sınıfa geçtim lgs puanım 449 ama bu dönem ilk dersleri ve obp yi pek ciddiye almadım obp nin ne kadar önemli olduğunun farkına yeni vardım sınavların başlamasına 9 gün kaldı ve ben sınavlara neredeyse hazır değilim sınavlara girsem bile max 60 70 alırım ilk sınavlarımın kötü geçse de daha sonra obp yi düzeltebilir miyim?bu arada üniversite hedefim istanbul içinde diş hekimliği.
Kanka özele geçmeni tavsiye ederim. OBP çok etkiliyor çünkü. Beni 25K'dan 50K'ya attı. 77 diploma puanı.

Sherlockholmes12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
466
İsim
Serhan emre
Zaten 449 yapmışsın bu çalışma yeter git bı sene kafan rahat olsun kızlarla konuş hatta her kızla konuş bide sigaradan falan uzak dur

Anumis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Salim Güleşen
Ben liseden 2011 mezunuyum. Kardeşlerimden gördüğüm kadarıyla OBP nin etkisi hiç değişmiyor. Sana şahsi tavsiyem 9. sınıf , 10. sınıf ve 12. sınıfları sıkı tutman iyi olur. 11. sınıfta relax takıl. 9. ve 10. sınıflar temel mat temel fizik kimya biyoloji falan olduğu için, anlaması ve öğrenmesi ; 11 ve 12. sınıflara nazaran çok daha kolaydır. İlk sınavlardan yüksek tutmak için kasma ivmeli şekilde ortalamanı yükseltmeye çalış. OBP harbi etkiler bu arada ama tek sınavla değil elbette. Sen dönem ve yıl sonu ortalamana odaklan.

Qrsiem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Emirhan Acar
bu yaz yksye girdim 500k dan 545kya attı obp 70 o yüzden obpnin 90ın üzerinde tut
Mesaj otomatik birleştirildi:

obpnin etkili olduğu sıralamalar genelde yığılma olan sıralamalardır yani insanların aynı puanı ard arda daha çok aldığı sıralamalar bu yüzden bende bu kadar etkiledi ama yine de obp çok önemli bir faktör dikkat et bende eskiden umursamazdım pişmanım

Top Bottom