Neler Yeni

9 Tane Sorumlu Vereceğim Ders Var Ne Yapmalıyım?(Kaygılanıyorum)

Aykut D.

80+ Gold
Uzaktan eğitimde sorumlu kalmak ayrı bi' başarı. Derste alt tabdan oyun oynarken düşünecektiniz.
Ağacım adam biraz motivasyon istiyor neden böyle diyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar nerden nasıl başlasam bilemiyorum kafamda çok dağınık 9 tane vereceğim sorumlu derslerim var geleceğim için kaygılanıyorum ailemi yüz üstü bırakmak istemiyorum 12 sınıfa geldim fakat hiç bir şey bilmiyorum üzülüyorum uyuyamıyorum sadece geleceğimi ve annemin benim okuyamadığımı görmesinden korkuyorum gerçekten psikolojim bozuldu arkadaşlar ne yapmam gerekiyor bana tavsiyeleriniz nelerdir bu zamanda liseyi bitiremeyen bir genç olmak istemiyorum

Aslında çalışmak istiyorum fakat hemen bayıyorum kaytarıyorum beynim sanki çalışmamı istemiyor çalışma diyor bana bu düşünceyide kıramıyorum
Eşit ağırlık öğrencisiyim fakat 10 Sınıftan kaldığım matematik biyoloji ve kimya derselerini imkansız veremeyeceğimi düşünüyorum

Abilerim kardeşlerim bana ne tür bir tavsiyede bulunabilirsiniz gerçekten hayattan bir ümidim kalmadı.
Bende senin gibiydim kimya matemetik fizik derslerimden sorumluydum 15gün sağlam çalışıp dersleri verdim sende benim gibi yap discordu sil adam akıllı çalış istedğin zaman ara ver ama dersini ihmal etme discordu kesinlikle sil discordu sil dememdeki sebep dikkatini dağıtır arklar napiyor bakmak istersin kafan hep orda olur discordu sil sağlam çalış

Zeusj

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Berkay TEMEL
G.O öncelikle tek yapman gereken Çalış Başka yapcak bişeyin yok zaten

Aykut D.

80+ Gold
Derste LoL CSGO, 9 dersten sorumlu kalınca başkalarından destek isteme. Güzel hayat beğendim.
9 ders fazla ama istek meselesi ben hiç canlı derslere katılmadım hep arka plana açık bırakıp kendim çalıştım hocalar bir cacık bisi öğretemiyor

umarım çekebilirim

Arkadaşlar uzaktan eğitim ile 10 sınıfta kalmadım yazım yanlışı yaptım pandemi ilk kez olduğunda ortalamam 47 idi sonra okulları kapatınca 9 tane dersten sorumluluğa kaldım yoksa 11 sınıfı geçtim
Benim bildiğim derslerden muaf değildik

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Ahmet Akgül
Derste LoL CSGO, 9 dersten sorumlu kalınca başkalarından destek isteme. Güzel hayat beğendim.
Hahaha madem bir yardımda bulunmayacaksın neden boş yorumda bulunuyorsun? takma kafana geç

Ağacım adam biraz motivasyon istiyor neden böyle diyorsun

Bende senin gibiydim kimya matemetik fizik derslerimden sorumluydum 15gün sağlam çalışıp dersleri verdim sende benim gibi yap discordu sil adam akıllı çalış istedğin zaman ara ver ama dersini ihmal etme discordu kesinlikle sil discordu sil dememdeki sebep dikkatini dağıtır arklar napiyor bakmak istersin kafan hep orda olur discordu sil sağlam çalış
Discordu geçtim sabah 8 de kalkıp ders çalışmayı düşünüyorum direk

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,152
İsim
Adnan Eren
Bak gerçek anlamda Yapacağın en basit şeyi söylüyorum ip bul ve kendini as dostum 9 ders ile asla geçemezsin öl daha iyi Çabuk ip bul ÇABUK

Sence Hiçbir insan evladı adam akıllı çalıştımı mete ab :/

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,907
Üyeler
156,402
Son üye
Divi
Top Bottom