Neler Yeni

9 Tane Sorumlu Vereceğim Ders Var Ne Yapmalıyım?(Kaygılanıyorum)

Annecik

80+ Bronze
Arkadaşlar nerden nasıl başlasam bilemiyorum kafamda çok dağınık 9 tane vereceğim sorumlu derslerim var geleceğim için kaygılanıyorum ailemi yüz üstü bırakmak istemiyorum 11 sınıfa geldim fakat hiç bir şey bilmiyorum üzülüyorum uyuyamıyorum sadece geleceğimi ve annemin benim okuyamadığımı görmesinden korkuyorum gerçekten psikolojim bozuldu arkadaşlar ne yapmam gerekiyor bana tavsiyeleriniz nelerdir bu zamanda liseyi bitiremeyen bir genç olmak istemiyorum

Aslında çalışmak istiyorum fakat hemen bayıyorum kaytarıyorum beynim sanki çalışmamı istemiyor çalışma diyor bana bu düşünceyide kıramıyorum
Eşit ağırlık öğrencisiyim fakat 10 Sınıftan kaldığım matematik biyoloji ve kimya derselerini imkansız veremeyeceğimi düşünüyorum

Abilerim kardeşlerim bana ne tür bir tavsiyede bulunabilirsiniz gerçekten hayattan bir ümidim kalmadı.
Knk keşke sınavlara gitmeseydin .d

Burada oturacağına git derslerine yapis

EKRHN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,541
İsim
Efe Karahan
Arkadaşlar nerden nasıl başlasam bilemiyorum kafamda çok dağınık 9 tane vereceğim sorumlu derslerim var geleceğim için kaygılanıyorum ailemi yüz üstü bırakmak istemiyorum 11 sınıfa geldim fakat hiç bir şey bilmiyorum üzülüyorum uyuyamıyorum sadece geleceğimi ve annemin benim okuyamadığımı görmesinden korkuyorum gerçekten psikolojim bozuldu arkadaşlar ne yapmam gerekiyor bana tavsiyeleriniz nelerdir bu zamanda liseyi bitiremeyen bir genç olmak istemiyorum

Aslında çalışmak istiyorum fakat hemen bayıyorum kaytarıyorum beynim sanki çalışmamı istemiyor çalışma diyor bana bu düşünceyide kıramıyorum
Eşit ağırlık öğrencisiyim fakat 10 Sınıftan kaldığım matematik biyoloji ve kimya derselerini imkansız veremeyeceğimi düşünüyorum

Abilerim kardeşlerim bana ne tür bir tavsiyede bulunabilirsiniz gerçekten hayattan bir ümidim kalmadı.
Çobanlığa başla. Üniversite de Türkiye 1. si olursun.
(!)

Annecik

80+ Bronze
Nasıl ders çalışıcağım bir de bilsem :/
YouTube'dan konu anlatımları dinle. Yine internetten test çöz. Veya konu anlatımlarını aç çalış sonra yine test çöz, yapamadığım soruları internete yaz, çözümlerini izle. İyi bir yerlere gelmek istiyorsan çalışmak zorundasın dostum...

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Ahmet Akgül
YouTube'dan konu anlatımları dinle. Yine internetten test çöz. Veya konu anlatımlarını aç çalış sonra yine test çöz, yapamadığım soruları internete yaz, çözümlerini izle. Yaparsin biseler
Youtubede kanallar var oradan sorumlu olduğum derslerin konu anlatımlarını dinleyip not almamı istiyorsun sanırım yapabilirim
Edit: Sorumluluk sınavlarında kopya çekmeyi düşünüyorum.

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Youtubede kanallar var oradan sorumlu olduğum derslerin konu anlatımlarını dinleyip not almamı istiyorsun sanırım yapabilirim
Edit: Sorumluluk sınavlarında kopya çekmeyi düşünüyorum.
çekiceksin de kimden çekiceksin o sınava giren kişinin senden bi farkı yok o yüzden başkalarından çekemezsin

kendin küçük kağıtlarla vb çekmeye çalışırsan da yakalanırsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Ahmet Akgül
çekiceksin de kimden çekiceksin o sınava giren kişinin senden bi farkı yok o yüzden başkalarından çekemezsin

kendin küçük kağıtlarla vb çekmeye çalışırsan da yakalanırsın
Direk telefondan çekmeyi düşünüyorum umarım başarırım

-°°-Aquaman-°°-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
581
İsim
Aziz

9biraz Fazlaymis Bende 11E gectim Fakat Taktir ile Gectim Sadece Sinavlara calisarak Uzaktan egitimde nasil basardiniz anlamadim?

Top Bottom