Neler Yeni

90 Bine Bu Sistem İyi Mi? (HB üzerinden)

asko56

80+ Silver
Taksit sayısı 6 olduğu için gaming.tr den bütçemi aşıyor
o zaman hb ama çok fayiş taksit bile olsa 4080 süper olmasa bile zaten 4070ti süper alırsın gibime geliyor gaming gen den

1720435409100.png

1720435561964.png

Son düzenleme:

Kanicry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Eren
hazır sistemlerde ekran kartı daha ucuz olur

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,343
İsim
Kürşat
HB mi zorunlu ? 12 taksit muhabbeti vardı öyle mi yani ?

Çeçe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Çınar ÇETİN
Hocam öncelikle 90 bin tl verip alınacak bir sistem değil. İşlemci ve ekran kartı daha iyi şekilde arttırılabilir ayrıca ekran 10 tl fiyat bandında daha iyi olabilir ayrıca diğer parçaların fiyatını azaltınca mouse daha iyisi alınabilir. Ayrıca oyun odaklı alıyorsanız ve oyunları kaçak indirecekseniz 1 değil 2 ya da 4 tb daha iyi olur ancak oyunları sürekli aynısını oynamam birini bitrip siler sonra başkasını yüklerim derseniz 1 tb yeter de artar

Galeyan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
M.Baran MALAY
Hocam öncelikle 90 bin tl verip alınacak bir sistem değil. İşlemci ve ekran kartı daha iyi şekilde arttırılabilir ayrıca ekran 10 tl fiyat bandında daha iyi olabilir ayrıca diğer parçaların fiyatını azaltınca mouse daha iyisi alınabilir. Ayrıca oyun odaklı alıyorsanız ve oyunları kaçak indirecekseniz 1 değil 2 ya da 4 tb daha iyi olur ancak oyunları sürekli aynısını oynamam birini bitrip siler sonra başkasını yüklerim derseniz 1 tb yeter de artar
Hocam zaten dediğim gibi fazla anlamıyorum sabit yüklü kalacak oyun 1-2 tane Max onun dışında silerim. Öneriye açığım

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,343
İsim
Kürşat

Burada sadece pc var. Monitör ve ekipmanlar sana kalmış artık, onları taksitsiz normal yurtdışı veya connectgameden falan bakmanı tavsiye ederim. Monitör bakmadım üşendim.
4 farklı kart koydum, bütçene ve harcamana göre özelleştirebilirsin.

Galeyan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
M.Baran MALAY

Burada sadece pc var. Monitör ve ekipmanlar sana kalmış artık, onları taksitsiz normal yurtdışı veya connectgameden falan bakmanı tavsiye ederim. Monitör bakmadım üşendim.
Üstteki arkadaşın sistemine de göz atar mısınız? Hangisi daha iyi sizcr
Mesaj otomatik birleştirildi:

Üstteki arkadaşın sistemine de göz atar mısınız? Hangisi daha iyi sizcr
Aradaki fark anakart sanırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam çok yordum ama ben çok sıcak bir kentte oturuyorum soğutma kısmı en az 360 olmalı yoksa işlemci tarafında sorun yaşarım gibi onu da hem kasa hem sıvı soğutma tarafında göz önünde bulundurursak hangi parçaları ne ile değişmem gerekir ekran kartı ve işlemci tarafında beni fazlasıyla tatmin etti

Son düzenleme:
Top Bottom