Neler Yeni

90 tyt 60 ayt kaç bin gelir

Raaazzeeer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Adem Furkan ATA
Mezun bırakmayı düşünmüyorum zaten çünkü şu anki konulara organik türev limit integral tarzı baba konular eklenecek ve bunları bitirmek en kötü 7-8 ayımı alacak yine aynı hesaba gelecek büyük ihtimal 35-40k arası gelirse diş eczacılık yazıp neresi gelirse gitmeyi düşünüyorum
Hmm evet anlıyorum ben eğer istemediğiniz bir sıralama gelirse diye kastetmiştim ama muhtemelen gelmez

melidoas6

80+ Silver
Mezun bırakmayı düşünmüyorum zaten çünkü şu anki konulara organik türev limit integral tarzı baba konular eklenecek ve bunları bitirmek en kötü 7-8 ayımı alacak yine aynı hesaba gelecek büyük ihtimal 35-40k arası gelirse diş eczacılık yazıp neresi gelirse gitmeyi düşünüyorum
Diş ve eczacılık geri attı geçen sene bu sene de atmaya devam edebilir. Yani düşündüğün yerleri kazanabilirsin

Quasi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Necolettin Neco
Umarım istediğin üni ve bölüm gelir hocam. Ben eşeklik ettim senenin büyük bir kısmında dengeli çalışamadım. Hayırlısı olsun kendi potansiyelimin altında bir şey yaptım büyük ihtimal de bakalım.

Dobby

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
311
İsim
Enes
Diğer insanların nasıl yaptığını bilemeyiz. Ea da iyi bir sıralama gelir bu netlerle ama sayısalda 40k-45k gelir. Birde hesaplama hatası olmalı. Geçen sene 93 tyt 60 ayt obp 93 bir tanıdığıma 50 k gelmişti...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben girmedim ama çevremde giripte 70 ayt aşağısı yok

Sayısalda oldukça fazla mezun vardı fark atacaklardır

2019-2022 yılı sıralamalarını ortalaması aşağı yukarı sonucu verir diye düşünüyorum
Puango adlı siteden bakarak söyledim bu sıralamayı ama ben de dahil olmak üzere denemelerde 70 civarı yapıp sınavda düşüren çok var tabi yine ayın 20sinde göreceğim ne olacağını

2019 a göre 20k geliyor

Diş ve eczacılık geri attı geçen sene bu sene de atmaya devam edebilir. Yani düşündüğün yerleri kazanabilirsin
Evet bende öyle düşünüyorum + deprem bölgesindeyim bize ek kontenjan sağlıyorlar bu bölgedeki üniversiteler insanlar aşırı iyi yapmamışsa olabileceğini düşünüyorum

Umarım istediğin üni ve bölüm gelir hocam. Ben eşeklik ettim senenin büyük bir kısmında dengeli çalışamadım. Hayırlısı olsun kendi potansiyelimin altında bir şey yaptım büyük ihtimal de bakalım.
Benim ilk dönemim full türev integral falana gitti o yüzden çöp oldu birde depremden 2 aya Yakın kaybettim

Quasi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Necolettin Neco
Puango adlı siteden bakarak söyledim bu sıralamayı ama ben de dahil olmak üzere denemelerde 70 civarı yapıp sınavda düşüren çok var tabi yine ayın 20sinde göreceğim ne olacağını

2019 a göre 20k geliyor

Evet bende öyle düşünüyorum + deprem bölgesindeyim bize ek kontenjan sağlıyorlar bu bölgedeki üniversiteler insanlar aşırı iyi yapmamışsa olabileceğini düşünüyorum

Benim ilk dönemim full türev integral falana gitti o yüzden çöp oldu birde depremden 2 aya Yakın kaybettim
Geçmiş olsun hocam dediğim gibi inşallah istediğin yer gelir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,202
Üyeler
141,101
Son üye
Löschen
Top Bottom