Neler Yeni

900-1000 TL bandında mouse önerisi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
StephenWolf
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
electric blue
Fury Z alıp yanına da bu switch i al;

Switch değiştirmeden kullanılsa üzer mi ? yaşadığım şehirde bunu düzgünce yapabilecek biri var mıdır bilmiyorum. Ayrıca bahsettiğiniz switchler 'clicky' tarzında mı ?

Berkayturhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Berkay turhan
İlgilendiği Kategoriler
Klavye mouse Klavye mousepad ne ararsan ;]
Switch değiştirmeden kullanılsa üzer mi ? yaşadığım şehirde bunu düzgünce yapabilecek biri var mıdır bilmiyorum. Ayrıca bahsettiğiniz switchler 'clicky' tarzında mı ?
evet gm8.0 krisp üzmez ben böyle kullanıyorum ama bana göre aşırı sesli huano slient geçmeyi düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
electric blue
Orochi v2 malzeme kalitesi nasıl dandik mi hissettiriyor hocam itopyadan almayı düşünüyorum beğenmezsem iadede sıkıntı çıkarırlar mı
Boyut ve shape sebebiyle Logitech laptop farelerini andırıyor ama malzeme yapısı ve skatez olarak beğendim diyebilirim.
Ben de İtopya'dan sipariş verdim ve iadeyi yarın gerçekleştirmeyi düşünüyorum o konuda hiçbir bilgim yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
StephenWolf
Boyut ve shape sebebiyle Logitech laptop farelerini andırıyor ama malzeme yapısı ve skatez olarak beğendim diyebilirim.
Ben de İtopya'dan sipariş verdim ve iadeyi yarın gerçekleştirmeyi düşünüyorum o konuda hiçbir bilgim yok.
Fingertip arada da claw kullanıyorum 18cm el ne düşünüyorsun küçük mü gelir

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
electric blue
Orochi v2 malzeme kalitesi nasıl dandik mi hissettiriyor hocam itopyadan almayı düşünüyorum beğenmezsem iadede sıkıntı çıkarırlar mı
İtopya'nın iade politikası gerçekten sıkıntılıymış.Sitede yarım saat iade et kısmını aradım ama mail üzerinden iade talebinde bulunman gerekiyormuş.Bulaşmamaya çalış bence.

anonym0us

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,579
İsim
Anon
Delikli olması toz, pislik oluyor mu
IMG_20230323_034221.jpg

Sen söyleyince daha yeni baktım kirlenmiş görünüyor ama performansını etkilemiyor temizlenir heralde açılabiliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Delikli olması toz, pislik oluyor mu

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
Alıntıyı görüntüle
Sen söyleyince daha yeni baktım kirlenmiş görünüyor ama performansını etkilemiyor temizlenir heralde açılabiliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bildiğiniz sağlam fps oyunları için uzunlamasına klavye ve mouse kaplıyacacak mouse pad önerebilir misiniz? veya normal de olur

Hypnx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Batuhan
Top Bottom