Neler Yeni

900 TL Mouse Önerisi

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,010
İsim
Batuhan Divrik
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi max 900 TL olacak mouse önerilerinizi bekliyorum. Benim aklımda 2 tane mouse var biri bu diğeri de bu sizce hangisini tercih etmeliyim ya da başka önerileriniz var mıdır ?

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Bir mouse'a o kadar bütçe ayırmanıza gerek yok bence, Razer Deathadder V2 alırdım, kalan paraylada güzel gaming aksesuarlar alınır

Hocam hangi tür oyunlar oynuyorsunuz? Tutuş şekliniz nedir? Elinizin uzunluğu nedir?

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,010
İsim
Batuhan Divrik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir mouse'a o kadar bütçe ayırmanıza gerek yok bence, Razer Deathadder V2 alırdım, kalan paraylada güzel gaming aksesuarlar alınır
Klavye olarak razer blakwidow v3 tkl var kulaklıkta da jbl quantum 600 var mousemi değiştirmek istiyordum 3 4 yıldır aynı mouseyi kullanıyorum o yüzden almışken tam alayım diyorum.
Hocam hangi tür oyunlar oynuyorsunuz? Tutuş şekliniz nedir? Elinizin uzunluğu nedir?
Claw grip tutuş şeklim yaklaşık 16 17 cm de uzunluğu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyun olarak da valorant sıklıkla oynuyorum ara ara cs gta 5 lol oynuyorum.

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
rival 650 kullandım güzel mouse.

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,010
İsim
Batuhan Divrik
Hocam bu kadar para vermişken biraz daha bilindik markaları tercih etmek istiyorum :/
rival 650 kullandım güzel mouse.
rival 650 ile viper ultimate arasında çok kaldım karar veremiyorum resmen.

Hocam bu kadar para vermişken biraz daha bilindik markaları tercih etmek istiyorum :/

rival 650 ile viper ultimate arasında çok kaldım karar veremiyorum resmen.
Pwnage zaten bilindik marka. Yurtdışında çokça biliniyor. ConnectGame sayesinde ülkemize yeni gelmeye başladı. Ayrıca Rival 650 almayın, kronik sorunlu. Yan kauçukları eriyor, skatezi iyi değil ve ağır. Viper Ultimate'de ise click sorunu yaşanayanlar çok. Birazcık şans işi yani.
Ayrıca özelleştirmesi çok bir fare. İster delikli, ister deliksiz yapabilirsiniz.

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,010
İsim
Batuhan Divrik
Pwnage zaten bilindik marka. Yurtdışında çokça biliniyor. ConnectGame sayesinde ülkemize yeni gelmeye başladı. Ayrıca Rival 650 almayın, kronik sorunlu. Yan kauçukları eriyor, skatezi iyi değil ve ağır. Viper Ultimate'de ise click sorunu yaşanayanlar çok. Birazcık şans işi yani.
Ayrıca özelleştirmesi çok bir fare. İster delikli, ister deliksiz yapabilirsiniz.
Aklımda hocam bakacağım bu mouseye de. Glorious model 0 wirelles nasıl hocam ?

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,010
İsim
Batuhan Divrik
Şöyle bir şey buldum hocam logitech g pro 900 TL'ye sıfır jelatinli yurtdışı ürünü amazondan alınmış. Hangisini alsam karar veremedim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Deniz TAN
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Donanımları FPS Oyunları Toplama Ve Hazır Sistemler
Instagram
thanskywalker
Discord
onlytheniz
Şöyle bir şey buldum hocam logitech g pro 900 TL'ye sıfır jelatinli yurtdışı ürünü amazondan alınmış. Hangisini alsam karar veremedim.
Bro Ne Aldın Mouse Olarak Ve Deneyimlerin Nasıldı Beğendinmi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
923,871
Üyeler
143,886
Son üye
ReBi
Top Bottom