Neler Yeni

900 TL'ye RX 470 Alınır mı?

Farway

80+ Silver
ne problemi var acaba.Şuan satin almak için para yatırmaya gidiyorumda lütfen hemen yazarmısınız?
Dostum daha bu saatte ne parasını kime yatırıyorsun kart nerde test yaptın mı kartada para yatırıyorsun? Isı problemi olduğu belli kartı miningte kullanmışlar başına bela olur o kart alma kesinlikle.

Ysuflix

80+ Gold
80 veya 92 fanlar daha hızlı dönüyor benim bildiğim furmark iste ısılarına bakalım bi

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Eray Şeker
Dostum daha bu saatte ne parasını kime yatırıyorsun kart nerde test yaptın mı kartada para yatırıyorsun? Isı problemi olduğu belli kartı miningte kullanmışlar başına bela olur o kart alma kesinlikle.
reis param güvende ile satın alıyorum arkadaşın dediğine göre sadece oyun oynanmış. Çok belli olduğunu nasil anladiniz acaba fanı değişmiş diye mi? Kartı şuan satın alıcam galiba ama siz içime bi kurt düşürdünüz biraz daha konuyu açabilir misiniz?

Farway

80+ Silver
80 yada 92mm bence bu fanlar ama yine sorun çıkartacağını sanmıyorum bu fiyata daha üst bir model zor bulursun çünkü
Mesaj otomatik birleştirildi:

nerden belli ne problemi gördünüz aydınlatır mısın bizi
Sağlam bir karta kasa fanı takılmazda oradan belli. Ayrıca furmark test sonucu yok bende burdan GPU Z bilgilerini atarım bir şey ifade etmez referans değerlere göre ne kadar sapma var ona bakılması lazım kartı kaç yıl miningte mi kullandılar 4 gb olmasına rağmen bilinmesi gerek fiyat uygunda zaten 1k civarına birsürü var

Ysuflix

80+ Gold
miningsiz 470 480 570 580 zor zaten piyasada 900 tl uygun miningli bile olsa millet facebook gruplarında çatır çatır alıyo kartları

Ysuflix

80+ Gold
dostum adamdan 15 dakikalık furmark testi iste 5er dakika arayla foto atsın sana bi gönder buraya inceleyelim furmarksız kart alınmaz

wh1te

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,242
İsim
özgür küçükdoğan
İlgilendiği Kategoriler
kripto paralar,mining,OC/soğutma,donanım,borsa
Instagram
ewq_wh1te_qwe
Facebook
ozgur.kucukdogan.39
Twitter
KucukdoganOzgur
Discord
wh1te#4220
arkadaş zaten deneyecek kartı ısı problemi olan bitik bir kart ise iade eder zaten mining de kullanılmış olması extra bir şey ifade etmiyor bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sağlam bir karta kasa fanı takılmazda oradan belli. Ayrıca furmark test sonucu yok bende burdan GPU Z bilgilerini atarım bir şey ifade etmez referans değerlere göre ne kadar sapma var ona bakılması lazım kartı kaç yıl miningte mi kullandılar 4 gb olmasına rağmen bilinmesi gerek fiyat uygunda zaten 1k civarına birsürü var
kartların orjinal fanları bozulduğu için kasa fanıyla değiştirdiğim çok oldu hatta OC yapmak için daha serin çalışsın diye ROG serisi bir kartın fanlarını kendim üst seviye kasa fanlarıyla değiştirmiştim illa kartın ölü olması gerekmiyor ki

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Eray Şeker
tamam arkadaşlar sağolun.Sizden ricam aktif kalında şu kardeşinize bi yardım edin :) Adam testleri gönderirse aticam birazdan

Farway

80+ Silver
arkadaş zaten deneyecek kartı ısı problemi olan bitik bir kart ise iade eder zaten mining de kullanılmış olması extra bir şey ifade etmiyor bence
Az önce istemiyordu işte ayrıca satanın sorun çıkarıp çıkarmayacağını bilemezsin niye uğraşsın adam ayrıca miningte kullanılmış olması bir şey ifade etmiyor diyenlerden duyduysan bu lafı emin ol ediyor. Elinde mining kartları bulunanların uydurması sen bir kartı 2 sene boyunca %100 de miningte çalıştırıyorsun kartın fanlar bu hale geliyor termal pedler kuruyor değiştirsen bile randıman alamıyorsun ama fps aynı duruyor bir yere kadar sonrada kart gümlüyor olay bu kadar basit.

wh1te

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,242
İsim
özgür küçükdoğan
İlgilendiği Kategoriler
kripto paralar,mining,OC/soğutma,donanım,borsa
Instagram
ewq_wh1te_qwe
Facebook
ozgur.kucukdogan.39
Twitter
KucukdoganOzgur
Discord
wh1te#4220
Az önce istemiyordu işte ayrıca satanın sorun çıkarıp çıkarmayacağını bilemezsin niye uğraşsın adam ayrıca miningte kullanılmış olması bir şey ifade etmiyor diyenlerden duyduysan bu lafı emin ol ediyor. Elinde mining kartları bulunanların uydurması sen bir kartı 2 sene boyunca %100 de miningte çalıştırıyorsun kartın fanlar bu hale geliyor termal pedler kuruyor değiştirsen bile randıman alamıyorsun ama fps aynı duruyor bir yere kadar sonrada kart gümlüyor olay bu kadar basit.
Hayır o lafı 5 yıldır mining yapan elinden yüzlerce kart geçmiş biri olarak söyledim başkasından duyduğum şeylere körü körüne inanmak tarzım değil pek hiçbir kartım mining yaparken durduk yere bozulmadı bozulan birkaç kartım vardı onlarında ya fanı yalpa yapmaya başladı ya da ben kartın OC değerleriyle oynarken yanlış değer verdiğim için bozuldu.

Farway

80+ Silver
Hayır o lafı 5 yıldır mining yapan elinden yüzlerce kart geçmiş biri olarak söyledim başkasından duyduğum şeylere körü körüne inanmak tarzım değil pek hiçbir kartım mining yaparken durduk yere bozulmadı bozulan birkaç kartım vardı onlarında ya fanı yalpa yapmaya başladı ya da ben kartın OC değerleriyle oynarken yanlış değer verdiğim için bozuldu.
Demekki neymiş mining kartı bozabiliyormuş ki firmalar bile mining yüzünden servis maliyetleri arttı diye şikayet ettiler bir dönem. Malesef kartları yıpratıyor dostum mining ömründen yiyor.

Top Bottom