Neler Yeni

900 TL'ye RX 470 Alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Eray Şeker
Arkadaşlar kartı satın aldım.Yarin kargoya vericek. Gta5 açmasını istedim her şey yüksek (bazıları çok yüksek) ayarlarda açtı kart 75 dereceyi geçmedi.Çocuk mining yapmamış bu arada arkadaşlar onda eminim daha 15 yaşında 1 sene önce 0 almışlar dediğine göre. Yani bakıp görücem artık bence benim odamda serin calisicaktir. Son sorum sizlere şu: Karta mining yapılmadı fakat neden bu kadar ısınıyor? Önceki orjinal fanlari şimdiki halinden daha fazla ısınıyormuş bu arada. O yüzden fanları değişmiş.

Lgoyü

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
681
İsim
Enes
Arkadaşlar kartı satın aldım.Yarin kargoya vericek. Gta5 açmasını istedim her şey yüksek (bazıları çok yüksek) ayarlarda açtı kart 75 dereceyi geçmedi.Çocuk mining yapmamış bu arada arkadaşlar onda eminim daha 15 yaşında 1 sene önce 0 almışlar dediğine göre. Yani bakıp görücem artık bence benim odamda serin calisicaktir. Son sorum sizlere şu: Karta mining yapılmadı fakat neden bu kadar ısınıyor? Önceki orjinal fanlari şimdiki halinden daha fazla ısınıyormuş bu arada. O yüzden fanları değişmiş.
Gecmis olsun guzel kardesim üstüne sucuk koyup yersin artık 200 tl daha verseydinde adam gibi furmark testleri yapan 30-40 dakika bile olsa neyse biryerden alsaydın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gecmis olsun guzel kardesim üstüne sucuk koyup yersin artık 200 TL daha verseydinde adam gibi furmark testleri yapan 30-40 dakika bile olsa neyse biryerden alsaydın
Ayrıca çocuk oyunu açtığı zaman tabi 5 dakka içinde hemen ısınmaz

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Dostum neden alma dediğimiz kartı alıyorsun ki ? 1 Senelik karta neden o bilgisayar fanlarını taksınlar sence ? Gta5 ile ekran kartı test edilmez furmarka sokucaksın ki tam değerleri belli olsun.Ona bakılırsa benim kartımda gta5te 55 derece civarına çıkıyor ama furmarkta 70-75 dereceye kadar çıktığı var ? Söyle iptal etsin.

Top Bottom