Neler Yeni

A04S aldım sizce doğru karar mı?

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
iyi yapmışsınız hocam daha önce vivo y20s y21s kullandım gayet akıcı idi samsung olarak note 5/a31/s9 kullandım samsung daha kullanışlı ama
a04 gibi bir model için bir şey diyemem
Tek eksiği ekranın HD+ olması sanırım ama o da iş görür gibi geldi. Samsung cihazlar bozulma açısından daha dayanıklı geliyor, umarım haklı çıkarım da uzun yıllar bozulmaz 😀

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,621
İsim
göksel yurtcan
Tek eksiği ekranın HD+ olması sanırım ama o da iş görür gibi geldi. Samsung cihazlar bozulma açısından daha dayanıklı geliyor, umarım haklı çıkarım da uzun yıllar bozulmaz 😀
dediğiniz doğru hocam ama benim kullandığım modellerde ekran hiç sıkıntı çıkarmıyordu kalitesi gayet iyiydi

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
dediğiniz doğru hocam ama benim kullandığım modellerde ekran hiç sıkıntı çıkarmıyordu kalitesi gayet iyiydi
Senin kullandığın cihazlardan en kötü ekranlısı bile 1080P Amoled onlar baya kalitelidir, benim aldığımda maalesef ekran baya kırpılmış tek iyi yanı 90Hz olması. Yine de birkaç ay önce mağazada incelediğimde ekran gözüme çok kötü gelmemişti ona güvenerek aldım.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,621
İsim
göksel yurtcan
Senin kullandığın cihazlardan en kötü ekranlısı bile 1080P Amoled onlar baya kalitelidir, benim aldığımda maalesef ekran baya kırpılmış tek iyi yanı 90Hz olması. Yine de birkaç ay önce mağazada incelediğimde ekran gözüme çok kötü gelmemişti ona güvenerek aldım.
yok hocam vivolardaki ekran hd+ çözünürlükte idi ama hiç göze batmıyordu çözünürlükleri ki samsung panelleri çok daha kaliteli olaaktır diye düşünüyorum

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Telefon elime ulaştı. İlk izlenim güzel. Telefon daha gelene kadar bile 200TL zam yedi o da ayrı bir mesele. Birkaç ay sonra detaylı incelersem buraya bir inceleme konusu açarım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,885
Üyeler
140,714
Son üye
semihsezgin
Top Bottom