Neler Yeni

A1 Ehliyet İçin Motor Önerisi

Shooter_U

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,117
İsim
Uğur
değerli kardeşim zaten gereken cevabı verdim

Honda kullanıcı dostudur prçası ucuz yakıtı azdır
Yamaha parçada üzer yakıtı fazladır.

Anlıyorum tipi güzel olsun şekil olsun istiyorsun ama yukarıda söylediklerimi anlamamışsın.

2021 üstü pcx al kafan rahat önür boyu bin.

Model hakkında bilgim yok ama rks markasına sıcak bakmam uzun yola çıkmam mesela.ama şehir içi ufak tefek kullanıcaksa olur. Birde herşeyi göze alıp alınır bu motor

trenboloneren

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,117
İsim
Eren İlker Ağar
İlgilendiği Kategoriler
Fitness
Instagram
@eren__agar
Steam
1075812335
Discord
eren21601#7919
Reddit
eren21601
Bende seneye a1 ehliyet alıcam ve Cbr125 yada mt 125 almayı planlıyorum sende bu modellere bak bence
@CoNKeR abi Bayaa tecrübeli motor konusunda görünce yardımcı olur

HarbiyeliTRe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Emirhan Trm
değerli kardeşim zaten gereken cevabı verdim

Honda kullanıcı dostudur prçası ucuz yakıtı azdır
Yamaha parçada üzer yakıtı fazladır.

Anlıyorum tipi güzel olsun şekil olsun istiyorsun ama yukarıda söylediklerimi anlamamışsın.

2021 üstü pcx al kafan rahat önür boyu bin.

Model hakkında bilgim yok ama rks markasına sıcak bakmam uzun yola çıkmam mesela.ama şehir içi ufak tefek kullanıcaksa olur. Birde herşeyi göze alıp alınır bu motor
Honda msx 125 gram 2022 hakkında ne dersiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende seneye a1 ehliyet alıcam ve Cbr125 yada mt 125 almayı planlıyorum sende bu modellere bak bence
@CoNKeR abi Bayaa tecrübeli motor konusunda görünce yardımcı olur
Mt ben olsam tercih etmem cbr göre daha fazla yakıyor biri 1 silindir diğeri 2 ve bir tık daha hızlı mt o yüzden bir tık daha yakıyor yamaha.

TwinsR32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Çağlar
Steam
https://steamcommunity.com/id/TwinsR32/
Discord
Twins R32#0331
Arkadaşlar merhaba 16 yaşıma girdim ve motor almak istiyorum ama Manuel mi yoksa otomatik mi alacağım bilmiyorum birde 125 cc gücünde motor önerirseniz çok mutlu olurum çok yakmasın parçası orta pahalılıkta olsun ve piyasası olsa iyi olur aklımda bir kaç tane model var sizce hangisini seçmeliyim önce düz vites yazacağım honda msx 125 ve yamaha xsr 125 otomatikte ise pcx 125 ile nmax 125 sizce bu 4 motor arasında hangisini seçmeliyim okula gidip geleceğim çok arada az gazlama yapabilirim yani hangisini bana uygundur boyum 1.75.
çok pahalı seçenekler sunmuşsun. kaç kilosun? bu aralar aklımda hep olan motor arora cappucino 50cc var. bayiden alırsan 80-100-120cc'lere yükseltme kitleriyle yükseltiyorlar. görünüşü de gayet güzel ve senin örneklere göre daha uygun modelini göz önüne alırsak

emnfaruk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emin Faruk Eren
Bence en mantıklı seçeneklerden biri Honda Cbr125R.Fiyatı 120k fln demişsin ama sahibinden de rahat 50-60 a bulursun.Piyasası da vardır.Hız olarak da üzmez.Görüntüsü de güzeldir.Özellikle repsol rengini alırsan harika.

warymajesty

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
yunus günaydın
Honda msx 125 gram 2022 hakkında ne dersiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mt ben olsam tercih etmem cbr göre daha fazla yakıyor biri 1 silindir diğeri 2 ve bir tık daha hızlı mt o yüzden bir tık daha yakıyor yamaha.
125'lik motor ne yakacak dostum sen ne kadar basarsan o kadar yakar motor. Zaten 2 lt yakıyor 100km de sakin kullanımda. Yamaha bir tık daha kaliteli Honda'dan aklında bulunsun ikisi de tek silindir. Yamaha daha güçlü cb125 r dan 1 bg 2,4 nm tork olarak. Ben uğraşmayayım rahat gideyim diyorsan scooter al. Bana hem gösteriş olsun motor öğreneyim diyorsan mt 125 veya cb 125 r al. paran yetmez ise veya ikinci el bakmam diyorsan xsr da alabilirsin seni üzmez. Kendine dikkat et motor sürerken daha yaşın küçük motor üstünde kaput sensin bunu unutma.

CoNKeR

80+ Bronze
Merhabalar,
Forumda çok fazla aktif değilim, bu yüzden kusura bakmayın.

Arkadaşımın sorusuna gelince, bu aslında tamamen senin ileride ne düşündüğünle alakalı. Ben ilerde motorumu büyüteceğim, manuel kullanmak istiyorum diyorsan, manuel motor tavsiye ederim, ayrıca yakıtı scooterdan daha az olacaktır (Örneğin msx125 1.5L/100km). Ama ben bir motor alacağım ömürlük olsun amacım büyütmek değil diyorsan, Nmax de Pcx de güzel.

Bu bütçede kesinlikle japondan şaşılmaması lazım. RKS imiş, Mondial miş uzak dur.
Ben olsam Nmax alırdım. Nmax ile Pcx arasında yakıt tüketimi açısından bir fark yok. Biri 2.2L, diğeri 2.1L/100km

Parça olarak da ikisinin de parçasını bulursun.

yakar41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
tunahan

Efee.d

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Efe Çetin
Hocam konu dışı ama bilginiz var diye soruyorum.
RKS RK125-R modeli nasıldır? Piyasası 15-25K civarı. Hem konu sahibi de bilgilenmiş olur.
2 yıldır ben aktif olarak kullanıyorum kronik sıkıntısı yok bakımları yaptığın sürece on numara motor hızlanma falan iyi

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
yahya batu bakaray
Arkadaşlar merhaba 16 yaşıma girdim ve motor almak istiyorum ama Manuel mi yoksa otomatik mi alacağım bilmiyorum birde 125 cc gücünde motor önerirseniz çok mutlu olurum çok yakmasın parçası orta pahalılıkta olsun ve piyasası olsa iyi olur aklımda bir kaç tane model var sizce hangisini seçmeliyim önce düz vites yazacağım honda msx 125 ve yamaha xsr 125 otomatikte ise pcx 125 ile nmax 125 sizce bu 4 motor arasında hangisini seçmeliyim okula gidip geleceğim çok arada az gazlama yapabilirim yani hangisini bana uygundur boyum 1.75.
Benelli 125 lik de güzel baslangic için

yakar41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
tunahan
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular