Neler Yeni

A101 - Revolt RC5 125CC Benzinli Motosiklet - 39.990TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Abdullah Kemal Güzel
alan var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

2800 kişi posta bakmış. hiç mi alan yok

Son düzenleme:

Deepnise

80+
Önyargılı olmak istemem hocam ama görünüş çok kötü be. Kekolar veya Suriyeli mülteciler genelde buna benzer tipte şeyler sürüyor.

Mousakfa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mustafa Ölçer
plastik kuba cita gibi duruyor :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

şimdi motor araba çok içli dışlı olduğum bir konu değil ama marka iyi olmadını adım kadar iyi biliyorum çok sorun yaşarsın ucuz etin yahnisi yenmez diye boşa denmiyor.
para varsa az dağa koy düzgün bir şey al
garanti berbat desen yeridir.
Bu cg türü motorsikletler çinden parça parça geliyor zaten burada birleştirip sadece marka ismi basıtorlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Abdullah Kemal Güzel
cg motor süren var mı, sık arızalanıyor mu

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
478
İsim
Ali Mert Okuducu
cg motor süren var mı, sık arızalanıyor mu
Forum elit insan doluymuş ben ona binmem buna binen suriyelidir falan diye ama bu para alabileceğin ve en masrafsız motor cgdir. Hor kullanmazsan yağını değiştirirsen sorun çıkartmaz. Parçasını da heryerde bulabilirsin o yüzden parçası ucuzdur

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,920
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Forum elit insan doluymuş ben ona binmem buna binen suriyelidir falan diye ama bu para alabileceğin ve en masrafsız motor cgdir. Hor kullanmazsan yağını değiştirirsen sorun çıkartmaz. Parçasını da heryerde bulabilirsin o yüzden parçası ucuzdur
valla bunun böyle olmasının bir sebebi de yapılan modifiyelerden kaynaklı. gidip absürt absürt 10 tane egzoz takanmı dersin pavyon ışıkları gibi yapan mı dersin adam akıllı modifiye yapan sayısı bir elin parmağını geçmez.

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
478
İsim
Ali Mert Okuducu
valla bunun böyle olmasının bir sebebi de yapılan modifiyelerden kaynaklı. gidip absürt absürt 10 tane egzoz takanmı dersin pavyon ışıkları gibi yapan mı dersin adam akıllı modifiye yapan sayısı bir elin parmağını geçmez.
Buyur hocam sayılı kişilerden birisiyim o zaman😁 Krom cgde göremezsiniz öyle kolay kolay 😄

Ekler

• IMG_20240727_111838.jpg
    IMG_20240727_111838.jpg
    2.1 MB · Hit: 79

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,920
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Buyur hocam sayılı kişilerden birisiyim o zaman😁 Krom cgde göremezsiniz öyle kolay kolay 😄
Gayet sade ve güzel hocam kazasız belasız sürüşler kısmetse ben de üniye gidersem arkadaşın kd125 e çökücem rs200 alınca o motoru boşa çıktı onun

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Abdullah Kemal Güzel
Bunun ruhsata işlemesi ne kadara mal oluyor?

Top Bottom