Neler Yeni

A101, Şok, Bim.. Buralardan makarna Almayı korkuyor musunuz benim gibi?

cancelenter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
Web yazılım geliştirmeleri
Anneme kırk kez söylüyorum makarna alacaksan pirinç alacaksan migrostan al kimden al kilerden al yada ben sipariş veriyim... Ama dinlemiyor ki evde çekmeceklerde hep bu bilinmedik makarnalar var yorumlaea bakıyorum videolara bakıyorum hep kurtlu olduğu yazıyor anneme göre makarna makarnadır ye gitsin... 😣 beyin yapısı böyle

İntel Xeon

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Anneme kırk kez söylüyorum makarna alacaksan pirinç alacaksan migrostan al kimden al kilerden al yada ben sipariş veriyim... Ama dinlemiyor ki evde çekmeceklerde hep bu bilinmedik makarnalar var yorumlaea bakıyorum videolara bakıyorum hep kurtlu olduğu yazıyor anneme göre makarna makarnadır ye gitsin... 😣 beyin yapısı böyle
a101 ankara makarna satiyo nasıl kalitesiz olabilir

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
A101 de markası ankaraydı sanırım yıllardır onu kullanıyorum bir sıkıntısı yok,diğer makarnalara göre daha pahalı ama tadına uçurum fark var.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,738
İsim
Oğuz
Bimde ve şokda Barilla da var başka markalar da. Fiyatları da öyle aman aman değil. Barilla alın geçin.

Mert

80+ Silver
Nesinden korkmamız gerek? Et olsa neyse.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,010
Üyeler
141,660
Son üye
erdenix
Top Bottom