Neler Yeni

A2 Ehliyet başlangıç motor tavsiyesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
MEHMET MUSTAFA
Merhabalar a2 ehliyet ile başlangıç motor tavsiyeniz varmı benim aklımda 3 tane motor var
1-KTM 250 Duke 2024
2-MT-25
3-CBR250R

R25 vs başlangıç için iyi olmaz diye düşünüyorum tavsiyelerinizi bekliyorum
Bütçe bu civarlarda olursa güzel olur

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Merhabalar a2 ehliyet ile başlangıç motor tavsiyeniz varmı benim aklımda 3 tane motor var
1-KTM 250 Duke 2024
2-MT-25
3-CBR250R

R25 vs başlangıç için iyi olmaz diye düşünüyorum tavsiyelerinizi bekliyorum
Bütçe bu civarlarda olursa güzel olur
Ben daha uygun fiyatlı bir model olan Honda CL250'yi önereceğim. uçan kaçan bir motor değildir ama uzun uzun yıllar sorunsuz, masrafsız binebilirsin. Honda'ların ikinci elleri de hızlı. Satarken de sorun yaşayacağını sanmam. Güvenli sürüşler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
MEHMET MUSTAFA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben daha uygun fiyatlı bir model olan Honda CL250'yi önereceğim. uçan kaçan bir motor değildir ama uzun uzun yıllar sorunsuz, masrafsız binebilirsin. Honda'ların ikinci elleri de hızlı. Satarken de sorun yaşayacağını sanmam. Güvenli sürüşler.
teşekkürler.Peki ktm hakkında düşüncenizi alabilirmiyim

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
teşekkürler.Peki ktm hakkında düşüncenizi alabilirmiyim
ktm bence kaliteli değil. Hindistanda üretiliyor ve bajaj ile ortak sorunlara sahip. Mesela tek silindirli bajajlarda ve ktmlerde bir stop etme sorunu mevcut ve çözümü yok. Japon varken diğer markalara bakma bile. Japon her zaman sorunsuzdur. CL250'nin tipini beğenmediysen bütçe yeterliyse cb250r veya mt25 bakılabilir. Mümkün olduğunca yüksek model düşük km olacak şekilde.

Top Bottom