Neler Yeni

ABD'den Türkiye'ye araç sokmak mümkün mü?

Gökberkk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Gökberk Okçu
Merhaba, konuyu merak ettiğim için açıyorum gidip alma durumu yok. Ekte SS mevcut örneğin bu arabayı Türkiye'ye getirip aktif kullanmak istesek bu mümkün mü? Gidip alma süreci falan nasıl olacak? Konu hakkında bilgi sahibi abiler, kardeşler aydınlatabilirse sevinirim. Konuda benim gibi fikri olmayan arkadaşlar takip edebilir yorum yapmak yerine, teşekkürler.

Ekler

• Screenshot_2024-05-12-01-05-11-978_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-05-12-01-05-11-978_com.android.chrome.jpg
    812.3 KB · Hit: 40

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
uwu
Hocam şimdi depremden kalma hurda araç buluyorsunuz modelli lux sonra yd dan hatasız aracı getiriyorsunuz şak şasiye geciriyorsunuz oldu size IMEI atma gibi tabi asla tavsiye etmem kul hakkı fln filan

Dikkat edin araç alacak olanlar özellikle numara yazan yeri dikkatlice çevresine bakın

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Merhaba, konuyu merak ettiğim için açıyorum gidip alma durumu yok. Ekte SS mevcut örneğin bu arabayı Türkiye'ye getirip aktif kullanmak istesek bu mümkün mü? Gidip alma süreci falan nasıl olacak? Konu hakkında bilgi sahibi abiler, kardeşler aydınlatabilirse sevinirim. Konuda benim gibi fikri olmayan arkadaşlar takip edebilir yorum yapmak yerine, teşekkürler.
Taşımak ayrı sıkıntı malum Amerika apayrı bir kıta mecbur gemilerle falan binlerce dolara taşıtman lazım arabayı.

Taşıttın diyelim ülkede çok kısa bir süre kullanma hakkın olur, kalıcı kullanmak için doğru hatırlıyorsam yüklü bir vergi vermek gerekiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam şimdi depremden kalma hurda araç buluyorsunuz modelli lux sonra yd dan hatasız aracı getiriyorsunuz şak şasiye geciriyorsunuz oldu size IMEI atma gibi tabi asla tavsiye etmem kul hakkı fln filan

Dikkat edin araç alacak olanlar özellikle numara yazan yeri dikkatlice çevresine bakın
Polis ruhsat isteyince gelen pişmanlık hissi 😀

Mr. A.G.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Arda Can
Değmez turing bedeli plaka bedeli zart zurt dünya para alıyorlar gerek yok

mirzaoqlu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Fuat Mirza

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
uwu
Taşımak ayrı sıkıntı malum Amerika apayrı bir kıta mecbur gemilerle falan binlerce dolara taşıtman lazım arabayı.

Taşıttın diyelim ülkede çok kısa bir süre kullanma hakkın olur, kalıcı kullanmak için doğru hatırlıyorsam yüklü bir vergi vermek gerekiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Polis ruhsat isteyince gelen pişmanlık hissi 😀

Ruhsat hurda aracın ama expertiz yapılmadığı için sistemde hatasız gözüküyor. Neyse biraz daha detay vermim sanki bu işi yapiyormus gibi gözüküyoruz

Gökberkk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Gökberk Okçu
Teşekkürler herkese ilginizden ötürü 🙌

Top Bottom