Neler Yeni

Abdullah Abiden AL-SATÇILARA Müdehale

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Aaahmt

80+ Silver
Al-satçılardan nefret ediyordum bilgisayar alamadığımdan değil aldım fakat +1500TL fazladan vererek aldım.
Abdullah abi bana bir cevabında al-satçılara bir çözüm bulacağını söylemişti ve yerine getiriyor gerçekten çok minntarım kardeşlerini düşündüğün için teşekkürler, ben fazladan vermiş olsam bile diğer arkadaşlarımız çok daha rahat ulaşabilecek sistemlere <3 @Abdullah Hacıgül

Zechion

80+ Silver
Al-satçılardan nefret ediyordum bilgisayar alamadığımdan değil aldım fakat +1500TL fazladan vererek aldım.
Abdullah abi bana bir cevabında al-satçılara bir çözüm bulacağını söylemişti ve yerine getiriyor gerçekten çok minntarım kardeşlerini düşündüğün için teşekkürler, ben fazladan vermiş olsam bile diğer arkadaşlarımız çok daha rahat ulaşabilecek sistemlere <3 @Abdullah Hacıgül
Hocam nası bir çözüm bulduğunu ben görmedim. Bana da açıklar mısınız ? Bu mesaj agresif gibi gözüküyor olabilir, hiçbir agresifliği yoktur.

bi kere yaptığı saçma çünkü niye mesela sen sahibinden de sıfır araba satınca gidip faturamı kesiyorsun hayır yada sahbininden de başak bir sfır ürün sattığıında faturamı kesiyorsun hayır şuan burda abdullah akıllısı boş millete tehdit yağdırmış hakkı olan hiçbirşey yok alan kişi ister alır kullanır ister alır sahibinden de satar istediği fiyattan

Zechion

80+ Silver
Hocam vergi kaçırma olayıyla ilgili bir şey sormam gerek. İkinci el ürünlerde fatura kesmek gerekiyor muydu ?

Hocam vergi kaçırma olayıyla ilgili bir şey sormam gerek. İkinci el ürünlerde fatura kesmek gerekiyor muydu ?
gerekmiyor sahibinden de sattığın bir ürün içi vergi ödemek fatura kesmek zorunda değilsin Allah aşkına kim yapıyor bunu ya sistem pc den bahsetmiyorum yani orası bir açık pazar herkes gelir istediği fiyattan istediği ürünü satar

Zechion

80+ Silver
gerekmiyor sahibinden de sattığın bir ürün içi vergi ödemek fatura kesmek zorunda değilsin Allah aşkına kim yapıyor bunu ya sistem pc den bahsetmiyorum yani orası bir açık pazar herkes gelir istediği fiyattan istediği ürünü satar
Benim de kafam orada takıldı hocam. Benim bildiğim kadarıyla da ikinci el pazarında kimse vergi vermiyor veya fatura kesmiyor.

Benim de kafam orada takıldı hocam. Benim bildiğim kadarıyla da ikinci el pazarında kimse vergi vermiyor veya fatura kesmiyor.
ikinci el pazarı olsun olmasın orası herkesin istediği ürünü istediği fiyattan satabildiği bi açık pazar orda kimse fatura kesmek zorunda değil abdullah da gelmiş bakan kesildi başımıza
Abdullah:vergini ödüyor musun?
x kişi: evet
Abdullah:Geç sen helalsin

Abdullah:vergini ödüyor musun?
Y kişi:hayır
Abdullah:dur fatura kesip vergi ödemen lazım yoksa kol gibi vergi cezası ödersin

Yeni Maliye bakanımız Abdullah Hacıgül

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Koray K.
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar donanım
Bakın ne güzel yazmışsınız 2.el pazarında diye. Aldın kullanmadan satınca,o ürün 2.el mi oluyor?

Bakın ne güzel yazmışsınız 2.el pazarında diye. Aldın kullanmadan satınca,o ürün 2.el mi oluyor?
2.el pazarı değil sahibinden de bir sürü sıfr ürün var hiçbiri için fatura kesilmiyor ve kesilmek zorunda da değil zaten çoğu satıcı bireysel yani vergi mükellefi değil adam bireysel evine sistem alır vazgeeçer istediği fiyattan satar bunun bi yok fatura kesmen lazım yok vergisini ödüceksin mevzusu yok

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom