Neler Yeni

Abdullah Abiyle Barışmak İstiyorum.

memz

80+ Silver
En İyi Cevap
2
ya noldu be bu foruma topu topu 2 gün yoktum lütfen biri anlatsın

M3m0lii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Fırat Topal
Basit iftira suçu cezası, 1 yıldan 4 yıla kadar hapis cezasıdır (TCK md. 267/1).

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Mehmet Bey
Yaşım 15. Neden bu kadar abartmak istiyorsunuz? Siz bir sinirle kimseye küfür etmeyecek kadar sütten ak kaşıkmısınız? Ben küfür etmedim sadece o kötü kelimeyi söyledim ve gerçekten de hatamı biliyorum. Siz abartmak istiyorsunuz kavga,dava istiyorsunuz. Başınıza gelirse anlarsınız ne demek olduğunu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kendisi konu açtı en başında hukuki aksiyon çıkaracağız dedi.
Yaşım 15. Neden bu kadar abartmak istiyorsunuz? Siz bir sinirle kimseye küfür etmeyecek kadar sütten ak kaşıkmısınız? Ben küfür etmedim sadece o kötü kelimeyi söyledim ve gerçekten de hatamı biliyorum. Siz abartmak istiyorsunuz kavga,dava istiyorsunuz. Başınıza gelirse anlarsınız ne demek olduğunu.

Kendisi konu açtı en başında hukuki aksiyon çıkaracağız dedi.
artık sende şansını zorlama bizi affetme eyleminde bulundular artık yazmak adamlığa sığğmaz daha da kendini savunma hata yaptık bir kere şu an onlar yüzde yüz haklıu

Excator23cm

80+ Gold

burda dava isteyende yok.
SİZİN yaptığınız bu zamana kadar yaptığınız mantık dışı yorumlar Donanım arşivi medya'yı karalayan mesajlardır.

hangottom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Ömer Batın Adam
yemin ederim ki donanım arşivini çok bilmiyoeudm sürü piskoloji ile gaza gelip beğeni almak için ayazım özür dilerim

gerçekten özüer dilrerim bizimkiler öyle yazınca bende gaza gelip yazdım lütfen affedin
Ben beğeni almak için bir şey yapmadım. Sende hatanı anlamışşsın. Daha fazla uzatmaya gerek yok burdaki bazı insanlar gerçekten çok anlayışlı. . Hatayı anlamak ve kabul etmek erdemliktir. Biz yaptığımız hatayı anladık ve özürümüzü diledik. Gerisi abdullah abiye kalmış.

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,804
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Peki Abdullah abi dava lafını nerde kullandı göremedim ben ? :D

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,643
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları

Ekler

• Screenshot_20201016-112619_Chrome.jpg
    Screenshot_20201016-112619_Chrome.jpg
    440.4 KB · Hit: 33

Barış Yalçın

80+ Platinum
En İyi Cevap
20

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,643
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Telefondaydım çok fazla konu vardı bende son sayfadaki yere yazdım. Yazdıktan sonra sayfaları gezdiğimde gördüm.
Insanları sinirlendiren şey bunun ilk olmaması. Sürekli Da 'yi karalama çabası. Yoksa şu 3 günlük dünyada küsmek ya da kavga etmek ne haddimize.

hangottom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Ömer Batın Adam
Insanları sinirlendiren şey bunun ilk olmaması. Sürekli Da 'yi karalama çabası. Yoksa şu 3 günlük dünyada küsmek ya da kavga etmek ne haddimize.
Sana bir şey söylemek istiyorum. Hayatımda sosyal ortamda ilk defa böyle bir şey yaptım. Ve sürekli DA yı kötüleyen kişilerden değilim sevmeyenlerde çok. Ama ben sevenlerdenim ve konularını bulup atıcam. Donanım arşivini övenlerdenim. Bir anlık sinirle yazılan şeylerin nelere sebep olduğunu gördüm.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,001
Üyeler
150,386
Son üye
SkywalkerAnakin
Top Bottom