Neler Yeni

Abdullah Hacıgül'ün Son Zamanlardaki Tavırları

samet4747

80+ Platinum
@xKaanCKx ile tartışmanız gayet normal fakat bir noktadan sonra konunun ne olduğundan çıkıp ciddi bir şekilde "11 yaşındaki olman ..." gibi yorumlar yapmaya başladığını hatırlıyorum.
Maalesef olayın yaş ile alakası yok ve yaptığın hiç ama hiç doğru değildi.
Ne kadar olayı devam ettiren Kaan olsa da en azından "büyüğü" olduğun için konuyu bir şekilde soğutman gerekirdi ama sen "11 yaş..." diye devam ederek iyice alevlendirdin.
Burada tamamen haksızsın demiyorum hatta haksız da değilsin ama yaptıkların kesinlikle etik değil.

Konu yaklaşık 20 sayfaydı ve 10. sayfalarda okumaya başlamıştım diye hatırlıyorum.
Ortağınız "En bilgili kişi" ve "Kendinin yaptığı iş en iyisi" gibi davranmaya başladığından itibaren özelden uyarmanız gerekirdi.
Yanlış hatırlıyor olabilirim şimdiden kusura bakma fakat ortağın "Sitemizi karalamaya çalışma" tarzı tabirler kullanmaya başladı ki bu da iyice olayı tetikledi.

Şimdi haklı olarak diyeceksin ki "ortağımın yaptıkları ile ben ne alaka" ama ortağınız ile birlikte girdiğiniz yoldaki sorunları düzeltme biçimleriniz sorunlu.
Hoşgörü ile kişi kazanacağınıza sürekli karşı tarafın hatalarını yüzüne vurmakla yaklaşık 10 sayfa mesaj yazdınız.

Yaptıklarınıza hatalı demiyorum zaten böyle düşünsem raporlardım fakat yaptıklarınız kesinlikle doğru değil.
Yaşı ile dalga geçmedik, yaşından dolayı yaptığını söyledik.

samet4747

80+ Platinum
Dalga geçtiğini söylemedim hocam küçümsediğini söyledim.
Yaş küçüklüğünden acizlik gibi anlamlar çıkarman senin düşüncen oluyor onuda bilmeni rica ediyorum

Toxpox

80+ Gold
En İyi Cevap
32
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,749
İsim
Toxpox
Yaş küçüklüğünden acizlik gibi anlamlar çıkarman senin düşüncen oluyor onuda bilmeni rica ediyorum
Yaşı ile dalga geçmedik, yaşından dolayı yaptığını söyledik.
Bu mesajda bile var.
Haklı olabilirsin yazmaktaki niyetin farklı olabilir bu konuda pek bir şey söyleyemem.
Zaten tüm yazdıklarım benim "etik davranış"a bakış açımdan kaynaklı yani yazdığım her şey kişisel düşüncem.

samet4747

80+ Platinum
Bu mesajda bile var.
Haklı olabilirsin yazmaktaki niyetin farklı olabilir bu konuda pek bir şey söyleyemem.
Zaten tüm yazdıklarım benim "etik davranış"a bakış açımdan kaynaklı yani yazdığım her şey kişisel düşüncem.
Dostum bak sen anlamıyorsun ben diyorum ki yaşı küçük olduğu için çocuk olduğu için yapıyor.

samet4747

80+ Platinum

Rammstein

80+ Silver
Arkadaşlar konuyla ilgili olmayan mesajlarınızı KONUŞMA BAŞLATARAK yazın bu konu kirlenmesin.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

SquizzySP

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Fatih Yeşil
Son zamanlarda @Abdullah Hacıgül kendini eleştirenleri, haterlarını vs vs. paylaşıyor. Konuda onlara cevap vererek ellerine prim veriyor. Ve ben son zamanlarda Abdullah abinin donanım vs. konularda insanlara yardım ettiğini hiç görmedim (forumda konu altına mesaj olarak). Hele ki forumda bu kadar eksik fonksiyon varken uğraşılan şeyler resmen boş uğraşlar. Forumdaki tek eksiklik fonksiyonlar da değil. Moderatör eksikliği var. Haliyle 1 yönetici 1 moderatör yetişemiyor trollere vs. En son alım yapılıyordu, hani nerede yeni moderatörümüz? Acilen çözülmesi gereken sorunlar bence bunlar. Forum zaten kötüye gidiyor. İyice batmayalım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Abdullah Hacıgül @Mehmet Yılmaz
aga bi tık yanlış düşünüyorsun geçen gün gamepower psu konusunda bana yardımcı oldu

Deliever

80+ Bronze

Asag

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,862
İsim
Asag
Kısmen doğru kısmen yanlış buluyorum dediklerini...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,866
Üyeler
152,349
Son üye
EthanWalker
Top Bottom