Neler Yeni

🔥 Abdullah'ın ödediği vergi dudak uçuklattı!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Aslında az vergi ödemek için şirket açarlar.
Yıllık 500bin çok vergi değil. Şirket üstüne alınan demirbaslardan kesilen vergileri toplarsak bundan daha çok eder.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,692
İsim
Bilal Tepe
Adamın koca şirketi var ayda 40k vergi ödüyor. Benim babam rormal işçi maaş bordrosunda ayda 30k vergi kesiliyor. Çok ciddi vergi eşitsizliği var.
Ülkede hangi konuda eşitlik var ki ?

ImAngryDJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,328
İsim
Çağatay
Biz dediğiniz kaç kişilik ne şirketinden bahsediyorsunuz?
Neyin derdindesin Emir ? Dudak uçaklattı yazıyor başlıkta, bende diyorum ki dudak uçuklatacak bir rakam değil hatta düşük. Varsa benden daha iyi bilgin yaz.

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
Adamın koca şirketi var ayda 40k vergi ödüyor. Benim babam rormal işçi maaş bordrosunda ayda 30k vergi kesiliyor. Çok ciddi vergi eşitsizliği var.
Bodrolu çalışanlar sayesinde hükümetin kasaya temiz net para girer çünkü vergi kaçırma şansı yok gider gösterme şansı yok.

Emekli olunca da 3 kuruş parayı çok görür Bodrolu çalışana

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,760
İsim
Emir
Neyin derdindesin Emir ? Dudak uçaklattı yazıyor başlıkta, bende diyorum ki dudak uçuklatacak bir rakam değil hatta düşük. Varsa benden daha iyi bilgin yaz.
Bir şeyin peşinde değilim.Herkesin kendi çapına göre dudak uçuklatır diye düşünüyorum.Büyük bir şirketle abdullah abinin şirketini kıyaslamak saçmalık olur.Böyle bir story atmışsa da yıllık 500k onun için önemli olduğunu düşünüyorum

HDogus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
415
İsim
Doğuş Akyürek
Bu kadar vergiye ne kadar kazandığı önemli sadece ödediğine takılmamak lazım.

ImAngryDJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,328
İsim
Çağatay
Bir şeyin peşinde değilim.Herkesin kendi çapına göre dudak uçuklatır diye düşünüyorum.Büyük bir şirketle abdullah abinin şirketini kıyaslamak saçmalık olur.Böyle bir story atmışsa da yıllık 500k onun için önemli olduğunu düşünüyorum
Aylık 40 bin vergi bu çapta bir kanal için düşük. Maliye bilgin ne durumda ne mezunusun ? Ben bu işlerin içindeyim, SMMM belgeliyim ve nasıl vergiden kaçınılır neler yapılır en ince detayına kadar bildiğim için bu yorumu yapıyorum. Sen neye göre değerlendiriyorsun bana anlatır mısın ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Conqueror
Ne kadar kazandığını biliyor musun ki vergisi sana yüksek geldi?

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,640
İsim
Batuhan
Ödediği Vergiyi RTE Ödemiyordur !

Vergi Adam GIF - Vergi Adam GIFs
Geri Ekledim .

@K1NGO82

Son düzenleme:

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,760
İsim
Emir
Aylık 40 bin vergi bu çapta bir kanal için düşük. Maliye bilgin ne durumda ne mezunusun ? Ben bu işlerin içindeyim, SMMM belgeliyim ve nasıl vergiden kaçınılır neler yapılır en ince detayına kadar bildiğim için bu yorumu yapıyorum. Sen neye göre değerlendiriyorsun bana anlatır mısın ?
Değerlendirdiklerimi söyledim diye düşünüyorum.Adamın yıllık gelirini bilmiyoruz bilmeden çok düşük yazıyorsun.Kendi storysinde umarım herkes vergisini ödüyordur tek ben değilimdir yoksa zoruma gider.Sence çok düşük olsa adamın niye zoruna gitsin?Herkes doğruyu konuşmuyor tarzında cümleler kurmazsan sevinirim çünkü karakterini bilemem fakat böyle bir adam sosyal medya üzerinden o kadar bizim için yardım etmesine rağmen saçma sapan bir konuda yalan söyleyeceğini sanmıyorum

Bilal539

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,269
İsim
Recep Can Boyacı
İyi kazanıyorsun kral :D

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR