Neler Yeni

Abim beni hep kışkırtıyor napmalıyım?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

fellecrab

80+
Merhaba. 7.Sınıfa gidiyorum 13 yaşındayım. 17 Yaşında bir abim var açık lise okuyor her durumda beni kışkırtmaya çalışıyor. Babamla bir konuda anlaşmıştık eğer derslerine çaba gösterip iyi bir öğrenci olursan sorumluluklarını yerine getirirsen sana 40 Bin liralık bilgisayar bile alırım oğlum dedi. Bende sınavlardan 1 hafta önce sıanvlara hazırlanmaya başladım. Matematik,Fen,Sosyal,Türkçe derken Din Kültürü sınavına tam olarak hazırlanamadım. Bugün Din sınavı notumun 50 olduğunu öğrendim ve abim kendi telefonundan benim e okuluma girmiş ve bana bilgisayarı rüyanda görürsün dinden 50 almışsın diyip söylenip durdu. Bugün benim bütün moralimi bozdu mentalimi düşürdü salı günü matematik sınavım var ona çalışıyorum kendi odasından hayatımda ortaokulda böyle bir not almadım diye söylenip söylenip duruyor. Kendisi açık lisede oynayıp odasında arkadaşlarıyla küfürlü küfürlü bağıra bağıra oyunlar oynuyor, arkadaşları aktif değilken gelip beni sinir etmeye çalışıyor, buzdolabında 1.5 Litre kola vardı marketten almıştım akşama annemle beraber içeriz diye, odasına alıp bütün şişeyi içmiş. Bir gün odasında olmadığı bir zaman odasına girdim çekmecesine baktım ve bir paket sigara vardı. Evde yemek olmayınca annneme bağırıyor hepimize hakaret ediyor. Bi zamanlar annemin kartından hep yemek söylemeye alışmıştı her gün sabah akşam yemek söylüyordu evde yemek olmasına rağmen, ve babam bu kadar çok para harcandığını görünce annemin kartını aldı (babam anneme verdiği karta her ay maaşından bir miktar atiyordu yemeklik malzeme falan alması için) babam annemin kartını alıncada artık hergün makarna yiyoruz şimdi. Bir günde arkadaşlarla buluşmaya dışarı çıkacaktım gidemessin dedi anahtarı alıp kilitledi. Bide karşı koyamiyorum ve sinirimi bozuyor psiokolijimi bozuyor bilerek yapıp beni delirtmeye çalışıyor. Bir keresinde arkadaşlarla İnternet Kafeye gittik beni takip etmiş oyun oynarken kafeye girdi ve bana bağırdı arkadaşlarımın yanında beni rezil etti kafe sahibine ve kafedeki herkesede rezil oldum. Bidaha o İnternet kafeye gidemedim. Artık her gittiğim yerde peşimden takip ediyormu diye baka baka gider oldum. Ben bu abiye karşı napmalıyım şimdi? Gittikçe daha çok sinirimi bozuyor bıktım artık yani artık ölüp gitsede kurtulsam diye düşünmeye başladım. Evde babam yokken hep bana laf atiyor ben ona bişe diyinceAnnemde ona destek çıkıyor iki kişi bana odama kapaniyorum ve onların sesi beni delirtiyor. Okuldaki arkadaşlarım okuldan bıktık keşke hep evde olsak diyor ancak ben ev yerine hep okulda olmayı tercih ederim. En azından beni hep kışkırtmaya çalışan biri yok arkadaş ortamı gûlûyoruz eğleniyoruz ders dinlemek bile zevkli oluyor bazen ancak eve gidince mentalim tamamen çöküyor.

Muratt1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Murat
Mastürbasyon yap.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR