Neler Yeni

Ben mi kafama çok takıyorum yoksa ailem beni mi dışlıyor ?

Mlfz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Mehmet Kayra Suvar
Merhabalar 13 yaşındayım bence ailem beni dışlıyor annem ve babam ayrilar tek ablam var ablam hayatı boyunca hep başarılı biri oldu 11. Sınıf şuan neyse ben hayata geldiğim günden beri asla annemle babamı bı arada görmedim ama ablam dogdugunda annemle babamı çok fazla bı arada gördü ve hep babamla yaşadı hep baba sevgisi ve anne sevgisi ile büyüdü ama ben 3 yaşımda annemin beni teyzemlere bırakıp gitmesiyle kaldım 7 yaşında teyzemin oğlu tarafından %50 nin altında ozurlu raporu var t.c.z edildim cinsiyetim erkek neyse o konuları hallettik hukuki yoldan sonra 10 yaşında annem beni yanına aldı ama 4 yaşından 10 yasina kadar anne yada baba sevgisi görmedim asla bugune kadar annemle çok sorunlar yaşadık asla tatlı bir dil olmadı bişe istediğim zaman %60 alır ama sadece bişe istediğinde alıyor sevgi gormuyorum baba da aynı şekilde aslanım paşam en sevdiğim der babam ama inanmam bugüne kadar neredeydi sonuçta ablam devamsizlikdan dolayı babamı okula çağırdılar ben devamsizlikdan dolayı cagirdiklarinda annem tarafından bı ton laf yedim baba da dahil ama ablam için annem asla ağzını açmadı onun için çabaladı babama gittiğinde babam ona asla kizmadi sadece sınıfini degistrip telefonu ile oynamasını kisitladilar ablamı asla kiskanmadim ama bugune kadar sevgi görmedim annem bugün ablamı aradi telefonunu acmayinca babamı aradı babam iyi olduğunu telefonu duymadığını söyledi içi raahtladı benim ayağım arabanın altında kalmıştı annemi arayıp haber verdiğimde bana ee yani nolmus ki bin taksiye gel dedi durumu anlattım bana çarpan adam annemi almak için evimize kadar gelip annemi alıp hastaneye götürdü hastane de kimin için neyle uğraşıyorum diye bana söylendi babam haberi olmasına rağmen beni aramadi eve geldiğimde bana okula gitmiyorum diye söylendi ayağım alcidayken dedi bunları sonra bana çarpan adamla sorun yaşadılar bana gelip sınırını be den aldı sakatken yani ailem ablam için herşeyi yaparken en ufak şeyde endiselenirken benim için sadece ihtiyaçlarımı karsiliyoar ama her karşıladıklarında bana laf ediyorlar ablam çok başarılı biri ama ben fazla değilim ama bu yaptıkları sadece başarısız biri olduğum için olacagini sanmıyorum sizce ben mi takiyorum yoksa dislaniyormuyum ?

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,198
İsim
Muhammet Çağrı
Allah kolaylık versin bunlar doğruysa dışlanıyosun kanka. bide maddi durumunuz nasıl? (aynı yaştayız)

alovra

80+ Bronze
Sana önerim bunları takma unut gitsin mutluluğuna bak kesinlikle güzel bir gelecek ve iş bul kendine okulu birakma sakın notlarını yüksek tut gerisinide takma unut gitsin nekadar erken kurtulursan okadar iyi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,710
Üyeler
140,689
Son üye
rumblecroos
Top Bottom