Neler Yeni

abim odamda çakmağımı buldu

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,946
İsim
tümen dağ
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,200
İsim
Murat Orhan

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,284
İsim
Olcay akbulut
abim odamda çakmağımı buldu babana sigara içtiğini söyleyeceğim diyor ne yapacağım yardımcı olun
herkes salonda iken sen sigara içerken içeri gir baba de ben sigara içiyom, kalbin temizse zaten her türlü cennete gidersin bari alfalığını konuşturup da git

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,519
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
Ya bazen şu egoist ergen grubuna gıcık oluyorum ben sigara içiyorum 17 yaşımdayıp okumuyorum başımda benim kahraman ve koruyacak bi babam olmadı. Zor bi hayat yaşıyorum insanlardan çekmediğim çile yemediğim azar kalmadı tacizcisinden sapığına kadar rastladım hepsine gelmiş burda ergenin biri tatlı hayatında şUnA bAk KıZlaRa HaVa aTmAk İçİn ÖzEnİyO. Bilmem ne kimsenin hayatını bilmeden konuşmayın ya artık. Herkes sizin gibi sıcacık evlerinizde oturup keyif yapmıyor hayat görüyoruz burda boş konuşmayın

Receb İvedik

80+ Bronze
Şöyle de bire bir aynısını ;

Deodorantla ateş çıkarıyordum onun için saklamıştım videolarım var de . Sonra çık dışarı elinde deodorantla ateş çıkarırken arkadaşın videolarını fotoğraflarını çeksin .

Faruk1986

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,753
İsim
Faruk Sancar
Çakmağı teknoloji tasarım dersinde kullanıyom de

"thorxium"

80+ Bronze
abim odamda çakmağımı buldu babana sigara içtiğini söyleyeceğim diyor ne yapacağım yardımcı olun
Biraz Vicdanına Dokun Bence Yani Ben Olsam
Küfür Ederdim Bunu İçicek Kadar Acizmisin Diye
Ama Demezdim Ama Baktım Hala İçiyo Bende Söylerdim
Kendini Zehirlemenin Bi Manası Yok.

Megan

80+ Silver
Sosyal medyadaki saçma sapan tipleri görüp, onlara özenip, izlediğiniz dizilerdeki karakterler gibi yaşamaya çalışıp böyle saçmalıklar yapıyorsanız hak ediyorsunuz zor yoldan öğrenmeyi. Sigara-alkol kullanınca kendinizi havalı sanmalar, kızlara şekil olsun diye badboy tavırlarına girmeler, herkese ayak uydurmak için kendi sağlığınızı ve güvenliğinizi ihmal etmeler... Böyle, düşünmekten çok uzak yaşayan insan türlerine acımıyorum artık. Umarım baban öğrenir ve sana ders verir de öğrenirsin neyin ne olduğunu. Kendinize ve çevrenizdekilere zarar vermekten başka bir şey değil.
Sırf o tipleri görmekten instagramı sildim. Bir de alta ergen ergen sözler yazıp paylaşıyolar ya kfkeklsc

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,013
Üyeler
146,605
Son üye
inferyum
Top Bottom