Neler Yeni

abim odamda çakmağımı buldu

ilkaycam.m

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
ilkay çam
KARDEŞİM AKLIN VARSA GİT AİLENE SÖYLE BAK YAŞIN BÜYÜK İHTİMALLE KÜÇÜKTÜR. BIRAK O SİGARA ZIKKIMINI YANİ BENİM KARDEŞİMDE 15 YAŞINDA İÇTİĞİNİ ÖĞRENDİM KIMSEYE SÖYLEMEDİM BIRAKMASINA YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞTIM YEMİNLER ETMESİNE RAGMEN BIRAKMADI DEDIM GEL HASTANEYE GOTUREYIM YOK DEDI BIRAKTIM. ETTİĞİ YEMİNLERİ GÖRSEN BIRAKTI DİCEKSİN. O YÜZDEN YAKALAMIŞ SENİ ABİN ANNENE VEYA BABANA SOYLEMİŞSE ANNENE VEYA BABANADA İTİRAZ ETME İÇİYORSAN İÇİYORUM DE. BU YALANLARI YUZUNDEN 1 YILDIR KARDEŞİM İLE AYNI EVDE YABANCIYIM İNANMICAKSIN AMA SURATINA BAKIP KONUŞMUYORUM BİLE. O YUZDEN SEN YOLUN BASINDAYKEN BIRAKMAYA BAK. TAHMİN EDEBİLİYORUM BU YAŞTAKİLER İŞTE ÇEVREME HAVA OLSUN KIZ ARKADAŞIMA ŞEKİL OLSUN DİYE BAŞLIYORSUNUZ AMA BIRAKAMIYORSUNUZ ABİNE SOYLE GİT TEDAVİ OL BIRAKMANA BAK YOLUN BAŞINDASINDIR BUYUK IHTIMALLE. BAK YALAN SOYLERSEN AİLENE VEYA ABİNE İŞLER DAHA BOKA SARIYOR BUNDAN FAZLASIYLA EMİN OLABİLRİSİN
haklılıkta son nokta

rucukutu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
804
İsim
Emir
Bi dal abine uzat gel konuşalım de

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,223
Mutluluk benim için yaratılmışken, mutsuz olamam!
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı

Dash Zeus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,233
İsim
Hezekiel

alkolikpanda

80+ Bronze
adam olan delikanlıysan söyle lan der , söylemeyenin bacısını feyiste dürtüklesinler der , söylesin çık babanın karşısına söyle evet içiyorum de baban derse iyi napıyım oğlum derse devam , yok içmeyeceksin derse bırak gerçekten zaten iyi bir şey değil , bir de eğer saklı gizli içerken yakalarsa daha çok kızar

Ben olsam babamın karşısında yakardım bide
amfetamin cekmediyseniz denemeyin bunu

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,032
İsim
Bilal Tepe

Dash Zeus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,233
İsim
Hezekiel
reis orası sıkıntı değil babama söylerse ne b0k yicem ben ne diyeceğimi bulamadım
İçerken ne b*k yediğini düşünmüyorsun da baban öğrenirse diye mi korkuyorsun varya kardeşim olsaydın seni çoktan döverdim kendi kardeşimin içtiğini öğrenince 2-3 kere dövmüştüm

Miragess

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
284
İsim
Onur Tk
abim odamda çakmağımı buldu babana sigara içtiğini söyleyeceğim diyor ne yapacağım yardımcı olun
Dostum sıkıntı büyük sende abinin aynı derece de açığını bulman lazım :d çünkü her seferinde onunla tehdit edebilir seni kurtulamazsın.

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,343
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Sosyal medyadaki saçma sapan tipleri görüp, onlara özenip, izlediğiniz dizilerdeki karakterler gibi yaşamaya çalışıp böyle saçmalıklar yapıyorsanız hak ediyorsunuz zor yoldan öğrenmeyi. Sigara-alkol kullanınca kendinizi havalı sanmalar, kızlara şekil olsun diye badboy tavırlarına girmeler, herkese ayak uydurmak için kendi sağlığınızı ve güvenliğinizi ihmal etmeler... Böyle, düşünmekten çok uzak yaşayan insan türlerine acımıyorum artık. Umarım baban öğrenir ve sana ders verir de öğrenirsin neyin ne olduğunu. Kendinize ve çevrenizdekilere zarar vermekten başka bir şey değil.

Top Bottom