Neler Yeni

🔥İndirim Acer Aspire 3 12.600 TL 🔥

bitmiyobxe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
bitmiyo
Dostlar 12k bandında okulda işte kullanmalık giriş seviyesi bir laptop arıyorsanız bunu kaçırmayın. Her işinizi halledersiniz. Lol, valorant, minecraft gibi görece hafif oyunları havada karada oynarsınız. Boş vaktinizde de ips paneli ile dizi film yapabilirsiniz. Fiyatına göre kaçırılmaması gereken iyi bir laptop.

bitmiyobxe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
bitmiyo
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1- Cihaz iyi değil
2- Fiyat uygun değil.
1 - Laptop işinden anlamıyosun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum hakketen bu işten hiç anlamıyosun. Önerdiğin laptop tn panel. İnsanlara saçma sapan ürünler önerme.

fenerlimühendis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
543
İsim
Ahmet Hakan
1 - Laptop işinden anlamıyosun.
2 yok.
:) Aynen dostum anlamıyorum. Bilgisayar mühendisi olmam ve 2005 yılından beri bilgisayar ile haşır neşir olmam dışında problem yok.

Dostum hakketen bu işten hiç anlamıyosun. Önerdiğin laptop tn panel. İnsanlara saçma sapan ürünler önerme.
Şahsen panel benim kriterim değil. Bu bütçede film izlemek için özellikle alınmıyorsa ekrandan beklenti içinde olmak saçma.

bitmiyobxe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
bitmiyo
:) Aynen dostum anlamıyorum. Bilgisayar mühendisi olmam ve 2005 yılından beri bilgisayar ile haşır neşir olmam dışında problem yok.

Şahsen panel benim kriterim değil. Bu bütçede film izlemek için özellikle alınmıyorsa ekrandan beklenti içinde olmak saçma.
😂😄 Peki, laptopda film izlenebileceğini tahmin edemeyip tn panel öneren "bilgisayar mühendisi"..

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,625
Üyeler
152,937
Son üye
Cevahir Gofurov
Top Bottom