Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Acer Aspire 3 12.600 TL 🔥

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Claw's

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
bitmiyobxe

Ekler

• Screenshot_20240819_190417_Hepsiburada.jpg
    Screenshot_20240819_190417_Hepsiburada.jpg
    250.4 KB · Hit: 31

fenerlimühendis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
561
İsim
Ahmet Hakan
Hmm..

180 tl'lik blu tv'yi izlenecek içerikten saymıyosun demek 😄
Dostum Aspire 3 serisinden bahsettiğine eminsin değil mi? Hani şu kronik ips glow ve hoparlör cızırtısı olan mükemmel seriden? Önerdiklerimi gömüyorsun da aralarında dağlar kadar fark yok? IPS tamam ekran ama öyle wow dedirtecek bir IPS değil. Yere göğe sığdıramadığın model sıradan ve pahalı bir cihaz. Bu bütçede 5. nesil AMD hardware daha başarılı f/p olarak.

dr.luciano

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
862
İsim
Dr Luciano
Dostlar 12k bandında okulda işte kullanmalık giriş seviyesi bir laptop arıyorsanız bunu kaçırmayın. Her işinizi halledersiniz. Lol, valorant, minecraft gibi görece hafif oyunları havada karada oynarsınız. Boş vaktinizde de ips paneli ile dizi film yapabilirsiniz. Fiyatına göre kaçırılmaması gereken iyi bir laptop.

dün akşam şok'ta w11 lisi 12999₺ satıldı...

Son düzenleme:

Claw's

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
bitmiyobxe
dün akşam şok'ta w11 lisi 1299₺ satıldi...
Her ne kadar aynı model olmasalar da bu şoktaki de uygun fiyatlı imiş. Ama attığım linkte halen 400 tl daha ucuza satılıyor. W11 etkinleştirmek bu işlerden anlayanlar için çocuk oyuncağı ne de olsa..

dr.luciano

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
862
İsim
Dr Luciano
Her ne kadar aynı model olmasalar da bu şoktaki de uygun fiyatlı imiş. Ama attığım linkte halen 400 tl daha ucuza satılıyor. W11 etkinleştirmek bu işlerden anlayanlar için çocuk oyuncağı ne de olsa..
akşam almayı düşünmüştüm de ŞOK olunca vazgeçtim. Amazona yazı yazdım , neden pahalı satıyorsunuz, şok ta ve hb de daha ucuz diye 13599₺ sizde diye. şimdi 12599₺ yapmışlar vade farksız 12 taksitle aldım. Amazon farklı , sorun yaşayacağımı sanmıyorum. Paylaşımı yapan arkadaşa teşekkür ederim. w11 lisans, dediğiniz gibi sorun değil...
Mesaj otomatik birleştirildi:

şimdi arada kaldım. hakikaten bu cihaz daha mı iyi. amazon siparişimi iptal etmeli miyim ?

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Ensar Polat
Dostlar 12k bandında okulda işte kullanmalık giriş seviyesi bir laptop arıyorsanız bunu kaçırmayın. Her işinizi halledersiniz. Lol, valorant, minecraft gibi görece hafif oyunları havada karada oynarsınız. Boş vaktinizde de ips paneli ile dizi film yapabilirsiniz. Fiyatına göre kaçırılmaması gereken iyi bir laptop.

Bu üründe mantıklı

fenerlimühendis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
561
İsim
Ahmet Hakan
akşam almayı düşünmüştüm de ŞOK olunca vazgeçtim. Amazona yazı yazdım , neden pahalı satıyorsunuz, şok ta ve hb de daha ucuz diye 13599₺ sizde diye. şimdi 12599₺ yapmışlar vade farksız 12 taksitle aldım. Amazon farklı , sorun yaşayacağımı sanmıyorum. Paylaşımı yapan arkadaşa teşekkür ederim. w11 lisans, dediğiniz gibi sorun değil...

şimdi arada kaldım. hakikaten bu cihaz daha mı iyi. amazon siparişimi iptal etmeli miyim ?
Konu sahibinin haklı olduğu nokta konudaki cihaz ips. Ama ips glow sorunu yaygın aspire 3 serisinde. Bir şey izliyorsan ve şansına sorunsuz bir ekran denk gelirse daha keyifli bir görüntü verecektir. Ama görüntü konusunda takıntın yoksa performans olarak gpu performansı biraz önde cpu performansı biraz geride. Eşdeğer cihazlar ama gpu performansı oyun performansı ilişkisi ve fiyat performans kriterinden tercihim HP olurdu benim.

Claw's

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
bitmiyobxe

Soluk ve kalitesiz bir ekran istiyosan hemen siparişini iptal edip "bilgisayar mühendisi" nin önerdiği laptobu alabilirsin 😂

fenerlimühendis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
561
İsim
Ahmet Hakan
Soluk ve kalitesiz bir ekran istiyosan hemen siparişini iptal edip "bilgisayar mühendisi" nin önerdiği laptobu alabilirsin 😂
Kazıklanmak istiyorsan da bu arkadaşın ürünü tam sana göre. 2 nesil eski cihazı güncel mimari cihazların piyasasında satıp sorun görmüyor. :)

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,978
Üyeler
156,416
Son üye
yamall
Top Bottom