Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Acer Aspire 3 12.600 TL 🔥

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Claw's

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
761
İsim
bitmiyobxe
Bu adamın paylaştığı indirimler sırf paylaşmak için paylaşılmış ürünler. Neden bunu yapıyorsun anlamıyorum geçende benim almak istediğim ürünü paylaştı bile bile ve stokları bitti şaka gibi bende biliyordum indirim diye paylaşmasını ama gitti paylaştı işte neden anlamıyorum ilgi falan mı amacın? Neyse bisey demiyorum. Bu arada laptop alınmaz indirim falan yok ortada
Puahahahhah

Aynen senin almak istediğin ürünü paylaştım ki stoklar bitsin sen alama..

Ne adamlar var la 😄

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
506
İsim
Mert Kirazlı
Puahahahhah

Aynen senin almak istediğin ürünü paylaştım ki stoklar bitsin sen alama..

Ne adamlar var la 😄
Ya amacın neydi orda anlamadım ben zaten aldıktan sonra onu paylaşacaktim ama sağlasın alamadık yani bide açıklamada benden bahsettin 700tl ye düşürüp alan varmış diye ben alana kadar stok bitti şaka gibi paylaşıp eline ne geçti anlamadım o ürün zaten 5-6 gündür o fiyattaydı almak isteyen yazsa zaten önüne çıkardı anlık Bi indirim değildi cidden foruma artık birsey danışasım gelmiyor. Gitmişim buds fe Alınır mı? diye konu acıyorum 1 kişi bakmiyo adam benden görüp indirimi paylaşıyor adama 100 tane yorum geliyor sırf indirim diye paylaştığı için şaka gibi olay bende bilirim indirim diye paylaşıp insanlara yardımcı olmayı ama daha kendim alıp paylaşamadan ürünü görüp paylaştın helal kankam çok iyisin sen hemen gör paylaş biz bilmiyoz indirim paylaşmayı

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom