Neler Yeni

acer laptop alınır mı?

asafiso

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Asaf Fiso
Bütçe
39000
kuzenim bu laptopu almak istiyor ben acerin kötü ve güvenilmez olduğunu biliyorum ve ona da söylüyorum ama onda ilk laptopunun acer olmasından kaynaklı markaya bağlılığı var . sizce bu laptop alınır mı ya da daha iyisini göstermek adına başka bi seçenek var mıdır bu fiyat bandında
Mesaj otomatik birleştirildi:

kuzenim bu laptopu almak istiyor ben acerin kötü ve güvenilmez olduğunu biliyorum ve ona da söylüyorum ama onda ilk laptopunun acer olmasından kaynaklı markaya bağlılığı var . sizce bu laptop alınır mı ya da daha iyisini göstermek adına başka bi seçenek var mıdır bu fiyat bandında

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,277
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, PC Oyunları
Acerin kötü ve güvenilmez olduğunu kimden duydun da biliyorsun tam olarak? Ayrıca laptopun modeli de önemli, nitro 5 ve 15se ısınabilir 16sa ısınma sorunu yok. İç bileşenler önemli modeli at daha iyisi varsa önerelim hocam.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Mesaj otomatik birleştirildi:

Attığın alınabilir güzel bir seçenek. Acerda sadece nitro 15 ler alınmaz. Nitro 5 ve 16 iyidir.

Top Bottom