Neler Yeni

Acer Marka İndirimli Laptop Karşılaştırması

MirTaT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet
Merhaba. Bütçe 19.000TL-24.000TL arası. Ders çalışma amaçlı ama oyun oynayacağım zaman da kaldıracak kalitede laptop araştırıyorum. Ekran kartı tercihim: RTX 3050, RTX 3050Ti, RTX 4050.

Bir linkte 3050Ti ekran kartlı laptop var ama 8GB Ram, diğerinde 3050 ekran kartı var ama 16gb ram. Aynı marka ikisi de. Fiyatları bana epey uygun geldi. Bir kronik sıkıntısı var mıdır bu cihazların ? Ayrıca PttAVM güvenilir bir site mi ? Satın alacağım ama güvenemiyorum pek. Alışveriş yapan varsa, iade seçenekleri hakkında bilgisi olan varsa (Laptopu kutudan açtığım zaman iade alıyorlar mı geri yoksa sorun çıkarıyorlar mı vs.) yazarsa sevinirim.

Merhaba. Bütçe 19.000TL-24.000TL arası. Ders çalışma amaçlı ama oyun oynayacağım zaman da kaldıracak kalitede laptop araştırıyorum. Ekran kartı tercihim: RTX 3050, RTX 3050Ti, RTX 4050.

Bir linkte 3050Ti ekran kartlı laptop var ama 8GB Ram, diğerinde 3050 ekran kartı var ama 16gb ram. Aynı marka ikisi de. Fiyatları bana epey uygun geldi. Bir kronik sıkıntısı var mıdır bu cihazların ? Ayrıca PttAVM güvenilir bir site mi ? Satın alacağım ama güvenemiyorum pek. Alışveriş yapan varsa, iade seçenekleri hakkında bilgisi olan varsa (Laptopu kutudan açtığım zaman iade alıyorlar mı geri yoksa sorun çıkarıyorlar mı vs.) yazarsa sevinirim.
Sıcak fırsatlar ne alaka?

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,164
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun

Rudiarius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Samet Yılmaz
Bu Konuyu sıcak fırsatlara değil de markalı pc tavsiye yerine açman gerek

Laptoplarda ram ve depolama(ssd hdd) değiştirilebilir, yükseltilebilir

Mağazadan laptopu satın aldığında, mağazanın içinde teknik servisiyle beraber açabiliyorsun, onlar açıp test edip verebiliyorlar.

koşulsuz İade olayi sadece online siparişte oluyor ama bazı firmalar iadeyi kabul etmiyor, bilmiyorum

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,144
İsim
Mehmet Aslan

niye sıcak fırsatlara açıyorsunuz konunuzu ?

Top Bottom