Neler Yeni

Çözüldü✓ Acer nitro 16 mı yoksa Lenovo loq mu almalıyım?

Deepnise

80+
Hocam bende de tam olarak böyleydi şimdi 24 bine aynı laptobun 4050lisini aldım umarım sağlar gelir ahaha
Bataklık gibi resmen bütçe meselesi. Alıp geçeceksin aslında indirim yakalayınca. Şimdi bile 28 pahalı gelirken küsüratı bile var :D Açıkçası indirim beklerim şu önümüzde olan 4-5 gün içinde. İndirim olmaz ise 28500 tl olan nitro 16 cihaza tekrar bakarım. Eğer o cihazın fiyatını da 28000 TL görmezsem hadi kardeşim güle güle derim sana ve lenovo loq alırım (ortalama 25k + ram takviyesiyle beraber) artık yapcak bir şey yok.

Son kararım bu. Konuyu da çözüldü diye işaretliyeyim artık yazan herkese teşekkürler.

Hamzaalc0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Hamza Alıcı
Bataklık gibi resmen bütçe meselesi. Alıp geçeceksin aslında indirim yakalayınca. Şimdi bile 28 pahalı gelirken küsüratı bile var :D Açıkçası indirim beklerim şu önümüzde olan 4-5 gün içinde. İndirim olmaz ise 28500 tl olan nitro 16 cihaza tekrar bakarım. Eğer o cihazın fiyatını da 28000 TL görmezsem hadi kardeşim güle güle derim sana ve lenovo loq alırım (ortalama 25k + ram takviyesiyle beraber) artık yapcak bir şey yok.

Son kararım bu. Konuyu da çözüldü diye işaretliyeyim artık yazan herkese teşekkürler.
IMG_20240708_222128.jpg

1 saat önce aldım bunu hocam bir tane eklemişlerdi sadece hemen siparişi verdim ilandanda kaldırdılar zaten bakalım umarım tertemiz gelir

Babangida Babayaro

80+ Bronze

Hocam nitro 16 alın . Loq kalitesi de iyi ama soğutma ve ekran kalitesi bambaşkadır .
Bende loq ıh8 var. Soğutma da gpu 75-80 arası . Batarya erken bitiyor erken doluyor. Belki zamanla iyi olur . Onun dışında harika bana göre.

Deepnise

80+
Hocam nitro 16 alın . Loq kalitesi de iyi ama soğutma ve ekran kalitesi bambaşkadır .
Bende loq ıh8 var. Soğutma da gpu 75-80 arası . Batarya erken bitiyor erken doluyor. Belki zamanla iyi olur . Onun dışında harika bana göre.
Hocam detaylı incelemelere baktım biraz. Soğutma performansı açısından arada uçurum derece fark yok, metal liquid yazmışlar ama büyük bir etkisi yok göründüğü kadar. Maks 3-4 derece gibi daha düşük gördüğüm incelemelerde. Ekran kartı 140w ama genellikle 100w civarı kullanıyor. Geriye ekran ve batarya kaldı. Onları da detaylıca bakacağım. Ama 28 den fazla vermeme konusunda hala kararlıyım. 28100 falan şimdi gene almıyorum inat ettim. Çeksinler 27999 gibi rakama.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,890
Üyeler
149,288
Son üye
mikailcelik3458
Top Bottom