Neler Yeni

Acer Nitro 5 an515 55 Yeterli FPS i Alamıyorum

Hermitus

80+ Bronze
VALLA İLK ÖNCE KONUŞUCAM OLMADI İADE EDİCEM ARTIK YAPACAK BİR ŞEY YOK
Mesaj otomatik birleştirildi:

ONU NASIL AYARLAYABİLİRİM BİR YOUTUBE VİDEOSU VAR MIDIR VARSA GÖNDEREBİLİR MİSİNİZ LÜTFEN
dediğim adımları uygula masaüstüne gel sağ tıklayıp nvida denenetim masasına gir. 3d ayarların yönetilmesi kısmından program ayarlarına girip progrsm seç deyip valarontı ekle yüksek performanslı nvdia işlemcisini seç

DOKTOR🥼

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,015
İsim
Resad
Instagram
resad.sadiqov29
Steam
Authority6655
dediğim adımları uygula masaüstüne gel sağ tıklayıp nvida denenetim masasına gir. 3d ayarların yönetilmesi kısmından program ayarlarına girip progrsm seç deyip valarontı ekle yüksek performanslı nvdia gpusunu seç
Bu ayari yapmasa bile yuksek fps almasi gerek sorun baska galiba

Techno08

80+ Gold
Cihaz muhtemelen intel uhd’yi yani dahili gpu’yu kullanıyor 1650 ti’yi kullanmıyor.

Yasovvi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Ege akçakaya
Arkadaşlar ben laptopumu 2 gün önce aldım büyük bir hevesle ama internette ve youtubede gördüğüm gibi fps ler alamıyorum :(
İnternette valorant ta en yüksek ayarlarda 100 120 fps alan laptop bende en düşük her şey en düşükte 80 ile 100 arası alıyo çatışmalarda 50 60 a kadar düşüyor sorun ne bulamadım
en yüksek performansa alıyorum her şeyi en iyi performansa çektim hala düşük fps alıyorum

LAPTOP ÖZELLİKLERİ
intel core i5 10300h
geforce gtx1650 ti 4gb
16 gb tek slot RAM
512 gb SSD

Ve ayrıca eklemek istiyorum driverlar falan her şey en güncel sürümde bilgisayarımın sıcaklığıda 50 ile 70 arasında geziniyor ama gene çok düşük bir performans alıyorum.
LÜTFEN YARDIMCI OLUN MORALİM ÇOK BOZULDU 9K PARA VERDİM VE DEĞERİNİ HAKETMİYOR
Kankim ekran kartın ile açmak için şunları yapman gerek:

1-) Windows arama kısmana "grafik ayarları" yaz.
2-)Grafik ayarları bölümüne girdikten sonra göz at seçeğine tıklayıp oradan oynadığın oyunun dosyasını seçmen gerek.
3-)Oyunun dosyasını seçtikten sonra da oraya gelen simgeye tıklayıp seçeneklere tıkla.
4-)Oradan da "Yüksek Performans" kısmına tıklayıp kaydet de

Bu kadar kankim sonra oyunu açtığın zaman ekran kartını kullanarak açmış olursun

İyi oyunlar <3

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,942
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Lütfen gereksiz yere "BÜYÜK HARF" kullanmamaya dikkat et. İyi forumlar <3

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri